کربوکسیلات سولفانات نونین ترپلیمر

خرید کربوکسیلات سولفانات نونین ترپلیمر 

برای خرید کربوکسیلات سولفانات نونین ترپلیمر با خلوص 34 درصد و دریافت قیمت کربوکسیلات سولفانات نونین ترپلیمر با مشاوران ما در مبتکران شیمی تماس بگیرید.

اطلاعات محصول

تولید کننده: 

cas no:  ۴۰۶۲۳-۷۵-۴

آنالیز محصول

 

فروش کربوکسیلات سولفانات نونین ترپلیمر 

تهیه ی مواد شیمیایی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به ما واگذار کنید.

معرفی و خواص کربوکسیلات سولفانات نونین ترپلیمر 

 این محصول شامل سه گروه کاربردی است: اسید قوی (سولفونات)، اسید ضعیف (کربوکسیلات) و یک ترکیب غیر یونی است که برای اغلب ذرات ریز تحت شرایط عملیاتی متفاوت پراکندگی مطلوبی را فراهم می کند.

گروه های کربوکسیلات به شدت به سطوح ذرات جذب می شوند و اجازه می دهند پراکندگی بسیار خوبی درون ذرات سیالات بوجود آید.

گروه های سولفانات بصورت ناچیز به سطح ذرات جذب می شوند و بعضی از بارهای منفی را به منظور جلوگیری از تجمع ذرات کنار هم و ایجاد ذرات بزرگتر و در نتیجه ته نشینی و گرفتگی لوله ها و سطوح عملیاتی ایجاد می کنند.

گروههای نونیک با افزایش تحرک استریک، باعث افزایش میزان پراکندگی بین ذرات می شوند.

کاربردهای کربوکسیلات سولفانات نونین ترپلیمر :

این محصول یک دیسپرس کننده یا پراکنده کننده بسیار استثنایی می باشد که بطور مخصوص برای دیسپرس کردن اکسید آهن خشک و هیدراته (آبدار)، هیدروکسی آپاتیت و کلسیم کربنات استفاده می گردد.همچنین این ماده یک تثبیت کننده خوب برای بازدارنده های خوردگی مانند فسفات ها ، فسفانات ها و روی است.

در صنعت و برای جلوگیری از تخریب مواد شیمیایی مورد استفاده به آنها موادی اضافه می کنند که تثبیت کننده (stabilizer) نامیده می شوند. این مواد به پلاستیک ها و الاستومرها اضافه می گردند تا از اینکه در طول گذشت زمان و تغییرات آب و هوای محیط فرایند انجام آنها تغییری نکند مطمئن شوند.

  • پراکنده کننده و نگهدارنده در فرایندهای مصرف کننده آب سرد

این ترموپلیمر در شرایطی که آب مصرفی سرد دارای سختی بالا(شاخصه های ریزنار([1]Ryznar Indexes) بسیار بالا یا پایین) ، غلظت بالای آهن، غلظت بالای روی و یا فسفات باشد استفاده می گردد. این محصول برای تمام فرایندهای پیشرفته که مواد آلی در آن ها نقش دارند بسیار توصیه می شود.همچنین بعنوان بازدارنده خوردگی و با مهار کردن تشکیل فیلم ها یا لایه های نازک روی سطوح فلزی از خورده شدن و تخریب فلزات جلوگیری می کند.

  • کنترل لجن ته نشین شده بویلرها

ماده ترموپلیمر مورد نظر محصول بسیار مناسبی برای فرمولاسیون های تصفیه کننده آب دیگ بخار است.همچنین این محصول ته نشینی لجن دیگ بخار را کنترل می کند.مکانیزم عمل این محصول به این صورت است که با ترکیب با آهن،کلسیم وفسفات وکمک به زدایش آسان آن ها از جریان بلوداون (blowdown یا تخلیه بویلر، حذف آب از دیگ بخار است وهدف آن کنترل پارامترهای آب دیگ بخار در محدوده های مجاز برای به حداقل رساندن مقیاس خوردگی، انتقال و سایر مشکلات خاص است. همچنین این عمل برای حذف جامدات معلق موجود در سیستم بکار برده می شود.) بویلر به عدم تشکیل لجن کمک می کند.

کاربردهای کربوکسیلات سولفانات نونین ترپلیمر

 پایداری حرارتی و هیدرولیتیکی[2]

ماده TH-3100 ماندگاری بالایی در مقابل شکست و تجزیه در محیط های آبی تحت شرایط عملیاتی با دما بالا،فشار بالا و pH دارد و بسیار پرکاربرد است.البته برای بویلرهایی  با فشار عملیاتی بیشتر از psig 900 استفاده این محصول توصیه نمی گردد.

دارای ماندگاری بالایی در مقابل هیدرولیز است و محصول اگر در pH=13.5 برای مدت زمان 6 ماه و دمای محیط در انبار ذخیره شود عملکرد مطلوب خود را هرگز از دست نمی دهد.

 ایمنی :

ایمنی کربوکسیلات سولفانات نونیل ترپلیمر

 

این ماده برای پوست و چشم ها خاصیت تحریک کنندگی دارد و ممکن است باعث واکنش های آلرژیکی پوستی شود.در صورت استفاده با این محصول نواحی آلوده را با آب فراوان شستشو دهید.

لطفا پیش از تماس با این ماده MSDS آن را مطالعه بفرمایید

 

 

 

 

[1] این شاخصه ها برای تعیین مقدار سختی آب و اندازه گیری کربنات کلسیم موجود در آن استفاده می گردند.

[2] توانایی یک روان کننده و افزودنی های آن برای مقاومت در برابر تجزیه شیمیایی در حضور آب، به عنوان پایداری هیدرولیتیکی روان کننده شناخته می شود.

 

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *