سیکلو هگزیل آمین

سیکلوهگزیل آمین ترکیبی آلی از دسته آمین های آلیفاتیک است. این ترکیب مایع بی رنگی است، البته مثل سایر آمین ها ممکن است به علت وجود آلاینده ها، رنگی به نظر برسد. بویی شبیه بوی ماهی داشته و قابل اختلاط با آب و سایر حلال های آلی مثل الکل ها، اترها، کتون ها و استرهای آلیفاتیک و آروماتیک است.

مثل سایر آمین ها در مقایسه با بازهای قوی مثل سدیم هیدروکسید بازهای ضعیفی هستند اما نسبت به آنالوگ های معطرش باز قوی تری ست. این ترکیب واسطه مفید در تولید بسیاری دیگر از ترکیبات آلی مثل سیکلامات است. این ماده از سال 1893 شناسایی شد اما تا سال 1936 در آمریکا مورد بهره برداری اقتصادی قرار نگرفت.

خرید:

برای خرید سیکلوهزیل آمین با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

اطلاعات محصول

کشور تولید کننده: چین

بسته بندی: بشکه 180 کیلویی

درصد خلوص: 99%

cas no: 108-91-8

آنالیز محصول

سیکلوهگزیل آمین

قیمت سیکلو هگزیل آمین : برای آگاهی از قیمت با کارشناسان  فروش ما در ارتباط باشید.

خواص فیزیکی و شیمیایی:

2/99

وزن مولکولی g/mol

134

نقطه جوش°C

-18

نقطه انجماد°C

27

نقطه اشتعال°C

.تولید

سیکلوهگزیل آمین از دو طریق ایجاد می ­شود:

1) دراثر هیدرولیز آنیلین درحضور کاتالیزورهای کبالت یا نیکل

C6H5NH2+3H2 → C6H11NH2

2) آلکیلاسیون آمونیاک در حضور سیکلوهگزانول

. کاربرد

سیکلوهگزانول ترکیب واسطه سنتز بسیاری از ترکیبات آلی است. این ترکیب پیش ساز معرف های سولفونامید است که به عنوان شتاب دهنده هابی جوش برقی مورد استفاده قرار می­گیرند. آمین ها به خودی خود بازدارنده موثر خوردگی هستند. این ماده به تنهایی یا به عنوان یک صابون، عامل مرطوب کننده و همین طور پاک کننده  و امولسیفایر عمل می کند. این ماده برای جذب گازهای اسیدی، به عنوان یک پیش محافظ برای رنگ، به عنوان حشره کش، و در چاپ و رنگرزی  محصولات نساجی نیز کاربرد دارد. علف کش هگزازینون از سیکلوهگزانول آمین ایجاد شده است.

.ایمنی

این ماده بسیار اشتعال پذیر است و نقطه اشتعالش 28/6 درجه سلسیوس است. استنشاق و گوارش این ماده سمی است. این ماده به آسانی توسط پوست جذب شده و آن را تحریک می­ کند.

.فروش سیکلوهگزیل آمین:

شرکت مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی سیکلوهگزیل آمین را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای خرید سیکلوهگزیل آمین با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *