هیدروکسی اتیل دی فسفونیک اسید (HEDP)Reviewed by Roka on Oct 2Rating:

  کشور تولید کننده: چین

  بسته بندی: بشکه 250 کیلویی

  درصد خلوص: 60% 

$ قیمت هیدروکسی اتیل دی فسفونیک اسید (HEDP): برای آگاهی از قیمت با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
      
09198991006
             09198991007
             09198991008

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

هیدروکسی اتیل دی فسفونیک اسید:

هیدروکسی اتیل دی فسفونیک اسید که درصنایع آرایشی بهداشتی، تصفیه آب و پاک کننده ها کاربرد دارد. اتدرونات نمک اسید اتیدرونیک است.

تولید

این ماده در اثر واکنش تری کلرید فسفر با اسید استیک یا در اثر واکنش مخلوط استیک اسید / استیک انیدرید با فسفریک اسید ایجاد می ­شود.

 کاربرد

HEDP به عنوان یک  مقیاس و هم چنین به  عنوان مهارکننده خوردگی در سیستم های گردش آب سرد، میدان های نفتی و دیگهای بخار کم فشار در زمینه هایی مانند برق، صنایع شیمیایی، متالورژی، کود، و غیره مورد استفاده قرار می­گیرد. در صنعت نساجی به عنوان شوینده مواد فلزی و غیر فلزی کاربرد دارد و در صنعت رنگرزی به عنوان تثبیت کننده رنگ استفاده می­ شود.

اتیدرونیک اسید با نام تجاری (Didronel ®)  یک بیوفسفونات مورد استفاده برای تقویت استخوان، درمان پوکی استخوان، و درمان بیماری پاژه استخوان است.
بیس فسفونات ها در درجه اول با کاهش فعالیت استئوکلاستها،  مانع از تحلیل استخوان شده از این رو باعث می شوند استخوان ها در دراز مدت قوی تر شوند. اتیدورنات، بر خلاف دیگر بیس فسفونات ها، مانع از متراکم شدن استخوان ها نیز می­شوند.

اتیدرونیک اسید به عنوان یک عنصر  فرمولاسیونهای آرایشی است که برای سرکوب تشکیل رادیکال های آزاد، تثبیت امولسیون و کنترل ویسکوزیته مورد استفاده ذکر شده است. این ترکیب در بین مواد شیمیایی موجود در استخرهای شنا گنجانده شده تا به عنوان مهار کننده لکه مانع از خروج یون های فلزی از محلول و از بین بردن رنک آمیزی اطراف استخر شوند.

این ترکیب عامل کیلیت ساز است و می­تواند با اضافه شده به باندها، تا حدی، با اثرات موادی مانند کلسیم، آهن یا فلزات دیگر، که ممکن است به عنوان  جزئی از فاضلاب  تخلیه  شده  باشند و امکان آلودگی  آبهای زیرزمینی را داشته باشند، مقابله کند. 

به عنوان یک فسفونات دارای خواص مهار خوردگی در فولاد است و اسید  اکسیداسیون اسیدهای چرب را  به تاخیر می اندازد.
اتیدرونیک اسید و نمکهای آن برای جلوگیری از اثرات آب سخت به مواد شوینده و سایر مواد شوینده اضافه می ­شوند.

 

 فروش هیدروکسی اتیل دی فسفونیک اسید:

شرکت مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی هیدروکسی اتیل دی فسفونیک اسید را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای خرید هیدروکسی اتیل دی فسفونیک اسید با شماره های زیر تماس بگیرید:
77657131 021                      021-77641136
 021-77649244                021-77641217
                   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *