اسید بنزوئیک(Benzoic acid)Reviewed by Roka on Oct 2Rating:

  کشور تولید کننده: چین

  بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

  درصد خلوص: 99.6% و محلول درآب

$ قیمت اسید بنزوئیک : برای آگاهی از قیمت با کارشناسان فروش ما در تلگرام mbkchemical@ و واتس آپ  درارتباط باشید. 
       09198991006
              09198991007
           09198991008
           

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

خرید اسید بنزوئیک 

اسید بنزوئیک

مشتقات اسید بنزوئیک گروه درمانی:

ضد قارچ شکل دارویی: محلول یا ( Bulk) یا پماد

موارد مصرف: ضد قارچ و عفونت میکروبی میزان مصرف: به طور موضعی استفاده می شود 1 تا 2 بار روزانه

موارد مانع: حساسیت شدید موضعی

عوارض جانبی: حساسیت و ضایعات جلدی توجهات: اسید بنزوئیک به عنوان ماده نگهدارنده دارویی در غلظت یک درصد مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش: این ترکیب به عنوان ضد باکتری ادراری هم مورد استفاده قرار می گیرد . نوع پماد آن در انگلستان در ترکیب با سالیسیلیک اسید مورد استفاده قرار می گیرد.

حلالیت بنزوئیک اسید:

یک گرم از این ماده در:

ml 2.3 الکل (سرد) ، ml 1.5 الکل (جوش) ، ml 30 کربن تتراکلراید ، ml 4.5 کلروفرم ، ml 3 اتر ، ml 3 استون ، ml 10 بنزن ، ml 30 کربن دی سولفید ، ml 23 روغن تربانتین حل می شود.

این ماده همچنین در روغن های فرار و ثابت حل می شود. می توان گفت کمی در اتر نفتی محلول است.

g/L 0.29 از بنزوئیک اسید در آب C 25 حل می شود.

شرایط نگهداری:
دور از نور و حرارات اتاق نگهداری شود .بنزوییک اسید ماده کریستالی بی رنگی است که یک کربو کسیلیک آروماتیک است. بنزوئیک اسید به طور طبیعی در بسیاری از گیاهان وجود دارد . نمک بنزوئیک اسید به عنوان ماده نگه دارنده در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد . مصارف به عنوان خوراک واحدهای صنعتی برای تهیه بنزیل کلرید  C6H6COCl از واکنش تیونیل کلرید (یا پنتاکلرید فسفر یا تری کلرید فسفر یا فسژن) با بنزوئیک اسید به دست می‌آید. با استفاده از بنزیل کلرید می‌توان بسیاری از مشتقات بنزوئیک اسید را ساخت از جمله بنزیل بنزوآت که یک طعم دهنده مصنوعی می‌باشد. برای تهیه فنول فنول C6H5OH از کربوکسیل زدایی همراه با اکسایش در دمای 300 الی 400 درجه سانتیگراد بدست می‌آید. البته این فرآیند می‌تواند در حضور کاتالیزور نمک کبالت II  در 200 درجه سانتیگراد هم انجام پذیرد .

فنول (Phenol) نیز استفاده‌های بسیاری دارد، که مهمترین آنها تبدیل فنول به سیکلوهگزانول می‌باشد که سرآغازی برای تولید نایلون است. نگهدارنده غذا بنزوئیک اسید و نمک‌هایش به عنوان نگهدارنده غذا مصرف دارند که به نام‌های E212، E211، E210 و E213 شناخته می‌شوند. هر کدام از این نمک‌ها از واکنش مستقیم یا واکنش با نمک‌های سدیم، پتاسیم یا کلسیم تهیه می‌شوند. در اصل بنزوئیک اسید از رشد قارچها، مخمرها و بعضی باکتریها جلوگیری می‌کند. نحوه اثر بنزوئیک اسید اینگونه‌ است که در ابتدا بنزوئیک اسید جذب سلول می‌شود، اگر pH درون سلولی به ۵ یا کمتر تغییر کند، تخمیر ناهوازی گلوکز از طریق Phosphofructokinase به میزان 95% کاهش می‌یابد و این خود باعث نابودی آنها می‌شود. مقدار معمول استفاده از بنزوئیک اسید و نمک‌هایش به عنوان نگه دارنده می‌ باشد. البته در بعضی غذاها باید از سطوح بالاتری از بنزوئیک اسید استفاده شود که مقادیر ماکسیمم آن در قوانین بین المللی غذا موجود است. دارو اسید بنزوئیک جزئی از پماد Whitfield است که برای درمان بیماری‌های قارچی پوست و مو استفاده می شود.

 مقاله های مرتبط:

کامل ترین جدول انواع نگهدارنده های مواد غذایی

نگهدارنده های صنایع غذایی چه هستند؟ آیا همه نگه دارنده ها سرطانزا هستند؟

با چه موادی ماندگاری مواد غذایی را بالا ببریم؟ هر ماده نگهدارنده با چه موادی در تضاد است؟

 

قیمت اسید بنزوئیک(Benzoic acid) :

موسسه مبتکران شیمی فعال در تامین مواد شیمیایی و ارائه کننده با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت اسید بنزوئیک(Benzoic acid) به مشتریان خود عرضه میکند.

 

خرید اسید بنزوئیک(Benzoic acid):

موسسه مبتکران شیمی مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد و شما را در زمینه خرید اسید بنزوئیک(Benzoic acid) مورد نظرتان یاری نماید

 

فروش اسید بنزوئیک(Benzoic acid):

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش اسید بنزوئیک(Benzoic acid)  را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای آگاهی از آخرین قیمت اسید بنزوئیک(Benzoic acid) با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

 

021-77641136

021-77649244                               

021-77641217

 
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *