خرید اسید سولفامیک

خرید اسید سولفامیک با بهترین کیفیت از مبتکران شیمی. اگر در صنایعی مرتبط با این ماده شیمیایی فعالیت دارید کافیست برای خرید این محصول با تضمین کیفیت و با بهترین قیمت بازار با کارشناسان واحد فروش ما از روش های زیر تماس گرفته و بعد از استعلام موجودی و قیمت فروش اسید سولفامیک، سفارش خود را ثبت نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن ماده درخواستی خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید. پشتیبانی از لحظه سفارش تا تحویل محصول ویژگی مهمی است که ما خود را موظف به انجام آن می دانیم. در ادامه مشخصات محصول و آنالیز آن را به همراه روش های ارتباط با ما مشاهده می نمایید.

 

اطلاعات محصول

تولید کننده: چین با خلوص 99% ، ایران

بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

تماس با واحد فروش 021-77641136

021- 74926

آنالیز محصولبرگه آنالیز اسید سولفامیک
واتساپ09198991006 – 8

فروش اسید سولفامیک ایرانی و چینی :

موسسه مبتکران شیمی با تامین این محصول از برترین تولید کنندگان آن در داخل و خارج از کشور،ضمن ضمانت کیفیت و قیمت، آماده همکاری با مشتریان عزیز می باشد.

قیمت خرید اسید سولفامیک :

استعلام قیمت خرید این ماده شیمیایی در کوتاهترین زمان ممکن از طریق تماس با کارشناسان و مشاوران ما امکان پذیر خواهد بود .

 کاربرد ها:

اگر تمایل دارید به اختصار در خصوص کاربردهای اسید سولفامیک در صنایع مختلف بدانید در ادامه متن همراه ما باشید :

صنایع کاغذ و  پالپ :

همانگونه که در ابتدای متن اشاره شد، در ساخت کاغذ و بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده می گیرد، در این صنعت از این محصول برای جلوگیری کردن از تجزیه خمیر کاغذ در دمای بالا استفاده می شود.

کاربردهای اسید سولفامیک

صنایع رنگرزی و چرم  :

نیتریدهای اضافه موجود در تولید رنگ و یا پساب های صنعتی را با این محصول حذف می کنند. 

کلرزنی :

کلر فعال که نقش مهمی ضدعفونی آب دارد، این ماده در واکنش با آب به صورت اسید هیپوکلریوس در می آید. این واکنش باعث می شود کلر فعال مصرف شده و از تاثیر گذاری آن کم شود.برای تثبیت کلر در استخرهای شنا و برج های خنک کننده از sulfamic acid استفاده می شود.

صنایع آرایشی:

این ماده یک عامل تمیز کننده به شمار می رود که در تهیه ی رنگ مو ها نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشترین میزان خرید اسید سولفامیک مربوط به کدام صنایع است؟

بازار خرید محصول به شدت تحت تاثیر کاربرد های گوناگون آن و اشکال محتلف آن (مایع، کریستالی و پودری) می باشد. بیشترین میزان خرید این ماده شیمیایی در صنایع آبکاری، تهیه ی رنگدانه ها، صنعت کاغذ سازی ، پلاستیک سازی،کشاورزی / خوراک دام ، غذا و نوشیدنی و مواد آرایشی می باشد.

افزایش میزان تولید محصولات آرایشی و مراقبت شخصی سبب رشد آمار فروش این محصول به عنوان یک ماده شیمیایی مهم در فرمولاسیون این محصولات در بازارهای جهانی گردیده است.

فروش اسید سولفامیک در آمریکای شمالی به دلیل رشد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی  افزایش قابل توجهی داشته است. در آسیا نیز  کشور چین به عنوان بزرگترین متقاضی آن محسوب می شود. در نهایت پیش بینی می شود در آینده ای نه چندان دور با جهش قابل توجهی در بازار فروش این محصول پر کاربرد مواجه باشیم.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *