خرید اسید سولفامیک

خرید اسید سولفامیک . این ماده ترکیب شیمیایی مهمی به شمار می رود که در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول قابل احتراق و تا حدودی خورنده است، قدرت اسیدی و خورنده بودن آن در مقایسه با sulfuric acid در محیط های مختلف، 1.5 تا 6 برابر کمتر است. یکی از کاربردی ترین مصارف این ماده، استفاده از آن به عنوان جرم زدا در تجهیزات صنعتی همانند گرمکن ها و ریبویلرهاست. این ترکیب شیمیایی به دلیل خورندگی کم، قابلیت بالا در حل کردن آلودگی ها، عمر طولانی، عدم نیاز به شستشوی ثانویه و قابلیت اضافه شدن مستقیم به سیستم، از پاک کننده های محبوب در صنعت به شمار می رود. برای فروش اسید سولفامیک و همچنین جهت اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش با مشاوران ما در دفاتر موسسه مبتکران شیمی در ارتباط باشید.

خصوصیات شیمیایی این ماده و ویژگی های بسته بندی و خلوص آن را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

فروش اسید سولفامیک :

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

خرید اسید سولفامیک :

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در ارتباط باشید.

 تلفن تماس:

021-77657131

021-77641136

021-77649244

021-77641217

.

کشور تولید کننده: ایران/چین

بسته بندی: کیسه های 25 کیلوگرمی

درصد خلوص : 99.8%

 

قیمت اسید سولفامیک : 

برای آگاهی از قیمت با کارشناسان فروش ما در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ در ارتباط باشید:

           09198991006
           09198991007
           09198991008

 

برگه آنالیز نمونه این محصول

برگه آنالیز اسید سولفامیک

 

فرمول شیمیایی : H3NSO3

جرم مولی:91.7gr/mol

محصول فوق را در دسته مواد آلوده کننده مواد غذایی و مضر برای سلامت انسان قرار می دهند. این ماده از طریق کاغذ و مواد بسته بندی غذاها را می توانند آلوده کنند و می تواند به عنوان یک ترکیب واسطه ​​بین اسید سولفوریک و سولفامید در نظر گرفته شود.

تولید اسید سولفامیک

فرایند تولید این محصول واکنشی بسیار گرمازا طبق معادله واکنش زیر و از ترکیب اوره (NH2CONH2) با تری اکسید گوگرد (SO3) و سولفوریک اسید (H2SO4) این اسید به همراه محصول جانبی کربن دی اکسید تولید می شود.

 

NH2CONH2+SO3+H2SO4→2NH2SO3H+CO2

 

محصول تولیدی در این مرحله دارای خلوص کاملی نیست و برای به رساندن آن به 99 % می توان از فرایند جداسازی استفاده کرد.

  کاربرد اسید سولفامیک

این محصول جزو موادی است که کاربردهای موثر و قابل توجهی در صنایع مختلف دارد.

در ادامه با این کاربرد ها بیشتر آشنا می شویم:

صنایع کاغذ و صنایع پالپ :

همانگونه که در ابتدای متن اشاره شد، در ساخت کاغذ و بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده می گیرد، در این صنعت از این محصول برای جلوگیری کردن از تجزیه خمیر کاغذ در دمای بالا استفاده می شود.

 

کاربردهای اسید سولفامیک

صنایع رنگرزی و چرم  :

نیتریدهای اضافه موجود در تولید رنگ و یا پساب های صنعتی را با این محصول حذف می کنند. 

کلرزنی :

کلر فعال که نقش مهمی ضدعفونی آب دارد، در واکنش با آب به صورت اسید هیپوکلریوس در می آید. این واکنش باعث می شود کلر فعال مصرف شده و از تاثیر گذاری آن کم شود.برای تثبیت کلر در استخرهای شنا و برج های خنک کننده استفاده می شود و جلوگیری از این اتفاق از این ماده استفاده می کنند.

همچنین از این ترکیب شیمیایی در صنایع آبکاری، تولید پلاستیک، سولفاته کردن و همچنین به عنوان کاتالیست نیز در برخی موارد استفاده می شود.

برای تهیه مواد تشکیل دهنده خاموش کننده آتش نشانی کاربرد دارد.

این ماده به عنوان یک تمیزکننده اسیدی برای سرامیک ها و جایگزین هیدروکلریک اسید برای حذف زنگ آهن و مقادیر کم آهک مورد استفاده است. 

صنایع آرایشی

این ماده یک عامل تمیز کننده به شمار می رود که در تهیه ی رنگ مو ها نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرد

بازار جهانی

از کاربرد های متفاوت این ترکیب می توان به از بین بردن سطوح اکسید شده، شست و شوی بویلر ها، استریل کردن آب از باکتری ها، تمیز کردن فلزات، از بین بردن نیتریت موجود در تنباکو، به عنوان ماده ی اولیه و حد واسط در تهیه ی سموم دفع آفات و… اشاره نمود. بازار این محصول به شدت تحت تاثیر کاربرد های گوناگون آن و فرم های مختلفی  که دارد (مایع، کریستالی و پودری) بستگی دارد. بیشتری کاربرد های این محصول در صنایع آبکاری، تهیه ی رنگدانه ها، صنعت کاغذ سازی ، پلاستیک سازی،کشاورزی / خوراک دام ، غذا و نوشیدنی ، مواد آرایشی و غیره می باشد

عمده ترین عواملی که موجب رشد بازار اسید سولفامیک در چند سال اخیر گشته است افزایش تقاضا از بخش مراقبت های شخصی و همچنین تقاضای این ماده در چندین کاربرد صنعتی است. افزایش هزینه برای محصولات آرایشی یکی از مهمترین عواملی است که در رشد بازار این محصول نقش داشته است. استفاده از این ماده در محصولات مراقبت شخصی بدون خطر می باشد و همین امر سبب تاثیر مثبت در استفاده از این ترکیب گشته است.

در آمریکای شمالی به دلیل استفاده ی بالای این ماده در صنعت کاغذ سازی و مواد آرایشی تقاضا برای این ترکیب رو به افزایش است. آسیا و اقیانوسیه نیز توانسته اند سهم زیادی در بازار این محصول داشته باشند. در این قاره چین به عنوان بزرگترین متقاضی sulfamic acid توانسته است بازار این محصول را تحت الشعاع قرار دهد. انتظار می رود با توجه به روند رو به رشد صنایع شیمیایی در آسیا و اقیانوسیه، بازار این محصول نیز در این منطقه همواره روندی صعودی داشته باشد

ایمنی :

این ترکیب شیمیایی می توند بر روی پوست، چشم و دستگاه تنفسی اثر بگذارد و باعث تحریک آن ها شود، همچنین در معرض قرار گرفتن طولانی مدت این ماده باعث آسیب رساندن به ارگان های مختلف بدن می شود. در صورت تماس این ماده با چشم و پوست شستن محل تماس با آب فراوان توصیه شده است.

لطفا پیش از تماس با این ماده MSDS مربوط به آن را مطالعه فرمایید.

 

منابع :

 

Klöpffer, W. (2002). The areas of protection debate .The International Journal of Life Cycle Assessment, 7(2), 94-94. doi:10.1007/bf02978852

Sulfamic acid. (n.d.). Retrieved December 23, 2018, from https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/sulfamic_acid#section=Pharmacology-and-Biochemistr

Ma, X. (n.d.). Retrieved December 23, 2018. doi:10.15255/cabeq.2013.1904

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *