خرید اسید سولفامیک

این ماده یکی از محصولاتی است که به دلیل کاربرد گسترده در صنعت مورد توجه صاحبان صنایع مختلف قرار گرفته است،این محصول جهت جرم زدایی تجهیزات صنعتی از جمله ریبویلر ها و گرمکن ها استفاده می شود و به دلیل میزان خورندگی کمتر نسبت به سولفوریک اسید نیاز به شستشوی ثانویه نبوده و می توان آن را به صورت مستقیم به سیستم اضافه نمود،مجموعه مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان عمده این ماده با برند های مطرح از تولید کنندگان داخلی و خارجی، آماده همکاری با واحدهای فعال صنعتی می باشد.تنها کافیست جهت خرید اسید سولفامیک و اطلاع از بهترین قیمت فروش آن از روش های زیر با ما در تماس باشید. 

 

اطلاعات محصول

تولید کننده: چین با خلوص 99% ، ایران

بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

تماس با واحد فروش 021-77641136

021- 74926

آنالیز محصولبرگه آنالیز اسید سولفامیک
واتساپ09198991006 – 8

فروش اسید سولفامیک ایرانی و چینی :

موسسه مبتکران شیمی با تامین این محصول از برترین تولید کنندگان آن در داخل و خارج از کشور،ضمن ضمانت کیفیت و قیمت، آماده همکاری با مشتریان عزیز می باشد

قیمت خرید اسید سولفامیک :

استعلام قیمت خرید این ماده شیمیایی در کوتاهترین زمان ممکن از طریق تماس با کارشناسان و مشاوران ما امکان پذیر خواهد بود .

  کاربرد ها:

همانطور که پیشتر گفته شد این محصول جزو موادی است که کاربردهای موثر و قابل توجهی در صنایع مختلف دارد.

در ادامه با این کاربرد ها بیشتر آشنا می شویم:

صنایع کاغذ و  پالپ :

همانگونه که در ابتدای متن اشاره شد، در ساخت کاغذ و بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده می گیرد، در این صنعت از این محصول برای جلوگیری کردن از تجزیه خمیر کاغذ در دمای بالا استفاده می شود.

کاربردهای اسید سولفامیک

صنایع رنگرزی و چرم  :

نیتریدهای اضافه موجود در تولید رنگ و یا پساب های صنعتی را با این محصول حذف می کنند. 

کلرزنی :

کلر فعال که نقش مهمی ضدعفونی آب دارد، این ماده در واکنش با آب به صورت اسید هیپوکلریوس در می آید. این واکنش باعث می شود کلر فعال مصرف شده و از تاثیر گذاری آن کم شود.برای تثبیت کلر در استخرهای شنا و برج های خنک کننده از sulfamic acid استفاده می شود.

صنایع آرایشی:

این ماده یک عامل تمیز کننده به شمار می رود که در تهیه ی رنگ مو ها نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

سایر کاربردها:

کاربرد در تولید خاموش کننده های آتش نشانی ، استفاده برای حذف زنگ آهن تجهیزات،صنایع آبکاری، تولید پلاستیک و همچنین استفاده به عنوان کاتالیست در برخی واکنش ها نیز از جمله موارد استفاده این ترکیب می باشد.

چه صنایعی بیشترین میزان خرید اسید سولفامیک را دارند؟

بازار این محصول به شدت تحت تاثیر کاربرد های گوناگون آن و اشکال محتلف آن (مایع، کریستالی و پودری) می باشد. بیشترین میزان خرید این ماده شیمیایی در صنایع آبکاری، تهیه ی رنگدانه ها، صنعت کاغذ سازی ، پلاستیک سازی،کشاورزی / خوراک دام ، غذا و نوشیدنی و مواد آرایشی می باشد.

افزایش میزان تولید محصولات آرایشی و مراقبت شخصی سبب رشد آمار فروش این محصول به عنوان یک ماده شیمیایی مهم در فرمولاسیون این محصولات در بازارهای جهانی گردیده است.

فروش اسید سولفامیک در آمریکای شمالی به دلیل رشد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی  افزایش قابل توجهی داشته است. در آسیا نیز  کشور چین به عنوان بزرگترین متقاضی sulfamic acid محسوب می شود. در نهایت پیش بینی می شود در آینده ای نه چندان دور با جهش قابل توجهی در بازار فروش این محصول پر کاربرد مواجه باشیم.

ایمنی :

این ترکیب شیمیایی می توند بر روی پوست، چشم و دستگاه تنفسی اثر بگذارد و باعث تحریک آن ها شود، همچنین در معرض قرار گرفتن طولانی مدت این ماده باعث آسیب رساندن به ارگان های مختلف بدن می شود. در صورت تماس این ماده با چشم و پوست شستن محل تماس با آب فراوان توصیه شده است.

لطفا پیش از استفاده از این ماده در محیط های صنعتی و آزمایشگاهی  MSDS  آن را مطالعه فرمایید.

منابع :

Klöpffer, W. (2002). The areas of protection debate .The International Journal of Life Cycle Assessment, 7(2), 94-94. doi:10.1007/bf02978852

Sulfamic acid. (n.d.). Retrieved December 23, 2018, from https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/sulfamic_acid#section=Pharmacology-and-Biochemistr

Ma, X. (n.d.). Retrieved December 23, 2018. doi:10.15255/cabeq.2013.1904

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *