مرکاپتو بنزو تیازول(MBT)Reviewed by 02177641136 on Oct 2Rating: 4.5

  کشور تولید کننده: چین

  بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

  درصد خلوص: 99% 

$ قیمت مرکاپتو بنزو تیازول(MBT): برای آگاهی از قیمت با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
      
09198991006

             09198991007
             09198991008

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

ویژگی های فیزیکی شیمیایی

فرمول شیمیایی :  C7H5NS2 

نام تجاری : MBT 

 وزن مولکولی : 167/25g/mol 

ویژگی های ظاهری : زرد کم رنگ و با بوی نامطبوع و طعم تلخ

بنزوتیازول ها ترکیبات آروماتیک چند حلقه ای با فرمول شیمیایی C7H5NS ، بیرنگ و کمی چسبناک هستند. یکی از مشتقات این ماده در طبیعت در نور ساطع شده (بخشی از لوسیفرین) کرم شب تاب است. بنزوتیازول در واقع تیازولی است که فاقد حلقه بنزن باشد. این مرکاپتوبنزوتیازول Benzothiazolyl mercaptan در اثر حرارت دهی به آنیلین، سولفور و کربن دی سولفید نیز حاصل می ­شود.

ساختار و تولید

وقتی 2 آمینو بنزو تیازول با اسید کلرید ترکیب می­ شود بنزوتیازول طبق واکنش زیر حاصل می­ شود:

C6H4(NH2)SH + RC(O)Cl → C6H4(NH)SCR + HCl + H2O

 کاربرد

 مرکاپتوبنزو تیازول در تولید لاستیک کاربرد دارد (به عنوان سر شیشه و سر پستانک نوزادان، دستکش و …). استفاده این ماده علاوه بر صنعت در مصارف خانگی همچون تولید شلنگ، دستکش، بالش و تشک، ظروف آشپزخانه و… نیز  اهمیت دارد. استفاده اولیه این ماده در تولید لاستیک به عنوان شتاب دهنده تولید لاستیک در دمای بالا و غیر فرار است، در طی این فرآیند که ولکانیزاسیون (Vulcanisation) نام دارد از لاستیک طبیعی برای تولید سایر مصنوعات لاستیکی استفاده می­شود.هم چنین این ماده واسطه تولید سایر شتاب دهنده ها نیز هست. از دیگر موارد استفاده این ماده در تولید قارچکش هاست. این ماده به عنوان عامل مهار خوردگی نیز کاربرد دارد.

البته باید این نکته را در نظر داشت که لاستیک هایی که در تولید پوشش نوشیدنی ها و خوراکی ها مورد استفاده قرار می­گیرند نباید حاوی این ماده باشند چون طعم تلخی دارد.

 ایمنی

مرکاپتو بنزو تیازول برای انسان ایجاد حساسیت پوستی می­ کند.

قیمت مرکاپتو بنزو  تیازول :

موسسه مبتکران شیمی فعال در تامین مواد شیمیایی و ارائه کننده با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت مرکاپتو بنزو  تیازول به مشتریان خود عرضه میکند.

خرید مرکاپتو بنزو  تیازول:

موسسه مبتکران شیمی مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد و شما را در زمینه خرید مرکاپتو بنزو  تیازول مورد نظرتان یاری نماید

فروش مرکاپتو بنزو  تیازول:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش مرکاپتو بنزو  تیازول  را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای آگاهی از آخرین قیمت مرکاپتو بنزو  تیازول با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

021-77641136

021-77649244                               

021-77641217

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *