کشور تولید کننده: آلمان / چین / کره

در گریدهای مختلف صنعتی – آناتاس – روتایل

  بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

  درصد خلوص: 99%

$ قیمت دی اکسید تیتانیوم : برای آگاهی از قیمت قیمت با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
      09198991006
             09198991007
             09198991008

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

.

.

برگه آنالیز نمونه دی اکسید تیتانیوم

………………………….دی اکسید تیتانیوم

 

 

دی اکسید تیتانیوم چیست؟

دی اکسید تیتانیوم یک اکسید معدنی است که به نام های دیگر تیتانیا،دی اکسید تیتان ، تیتانیوم 4 اکسید نیز شناخته می شود.دی اکسید تیتیانیوم اکسید عنصر تیتانیوم می باشد.  فرمول شیمیایی آن TiO2  است . جرم مولی آن برابر با  79.866g/mol و شکل ظاهری آن پودر سفید می باشد.این ماده در برابر حرارت پایدار است و دمای ذوب آن 1843 درجه سانتی گراد می باشد. درآب و اسید های آلی حل نمی شود اما در سولفوریک اسید حل می شود.دی اکسید تیتانیوم به سه شکل ساختمانی تتراگونال(آناتاز)،مکعبی (روتیل ) و اورتومبیک (بروکیت ) متبلور می شود

 کاربرد دی اکسید تیتانیوم :

حدودا 95 % از تیتانیومی که از منابع استخراج می شود به صورت دی اکسید تیتانیوم و تنها 5% به صورت فلز تیتان مورد استفاده قرار می گیرد.بیشترین کاربرد تیتان در صنعت رنگ سازی است.

از دی اکسید تیتانیوم برای پوشش دهی منسوجات و تولید کرم ضد آفتاب و صنعت رنگ سازی به عنوان پیگمنت(رنگدانه) استفاده می شود. در واقع مهمترین کاربرده ای این ماده استفاده از آن در تولید رنگ ،لعاب ،کاغذ و پلاستیک می باشد. از دیگر کاربردهای آن می توان به استفاده از آن در محصولات ارایشی و بهداشتی ،چاپ پارچه ،الیاف اشاره کرد .

از جمله کاربرد های آن در رنگسازی می توان به تولید رنگ سفید اشاره کرد .دی اکسید تیتانیوم برای پراکندگی نور مرئی و در نتیجه بهبود کدری مواد سفید رنگ استفاده می شود. این ماده دارای ضریب شکست بالای 2.76 می باشد که از این خاصیت در ساخت انواع شیشه های اپتیکی جهت افزایش ضریب شکست شیشه استفاده می شود. دی اکسید تیتانیوم همچنین در خمیر دندان ،پماد،و پودر به عنوان پر کننده عمل می کند.

در محصولات آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست  دی اکسید تیتانیوم به عنوان یک رنگدانه ،کرم ضد آفتاب ،غلظت دهنده (قوام دهنده) استفاده می شود. این ماده به علت ضریب شکست و انعکاس بالا،قابلیت جذب نور اشعه ماوراء بنفش (uv) و مقاومت آن در برابر تغییر رنگ تحت نور فرابنفش در کرم های ضد آفتاب استفاده می شود. استفاده از دی اکسید تیتانیوم در کرم های ضد آفتاب باعث افزایش ثبات و توانایی محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش می شود. 

 فروش دی اکسید تیتانیوم :

شرکت مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی دی اکسید تیتانیوم را با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می کند جهت آگاهی از نحوه خرید دی اکسید تیتانیوم با شماره های زیر تماس بگیرید:
77657131 021               021-77641136
021-77649244               021-77641217

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *