bd524788c2fb40752eb57fbfb5cd5505

هوستاپور چیست؟

هوستاپور (hostapur  OSB )  یا سدیم آلکیل سولفونات سورفکتانتی است که کارایی مطلوبی دارد و حداقل تاثیر را روی محیط زیست دارد.

سطح انتظارات از یک سورفکتانت در دهه های اخیر بسیار بالا رفته و علاوه بر قیمت مناسب به نسبت عمکرد مطلوب؛ ایمنی و تاثیر بر محیط زیست هم باید در تولید سورفاکتانت ها لحاظ شوند. آلکان سولفونات ثانویه (hostapur OSB)  از هر لحاظ نسبت به شرایط فوق ایده آل هستند. این سورفکتانت چندین سال در بازار حضور موفقی داشته است.

خرید:

برای خرید سدیم آلکیل سولفونات با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

اطلاعات محصول

کشور تولید کننده: آلمان

  بسته بندی: کیسه 25 کیلویی  و کیسه 30 کیلویی

  درصد خلوص: 99% 

آنالیز محصول

 قیمت سدیم آلکیل سولفونات (هوستاپور)برای آگاهی از قیمت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

. تولید هوستاپور:

این ماده در اثر سولفوکسیداسیون n پارافین در حضور نور هوخست(hoechst) در راکتورهای چند لامپه تولید میشود. سپس مخلوطی از گازهای O2 و SiO2 به داخل لامپ ها فرستاده میشوند و سولفوکسیداسیون در حضور آب صورت میگیرد.

. کاربرد هوستاپور:

برخی کاربردهای هستاپور عبارتند از:

مایع ظرفشویی، مواد شوینده (پودرها، خمیر ومایع شوینده)، پاک کننده های چند منظوره (پاک کننده فلزات و سرامیک)، پاک کننده های کف و شیشه و خوشبو کننده سرویس های بهداشتی، لوازم آرایشی و بهداشتی(شامپو، خمیردندان، اسفنج حمام و صابون مایع)، پاک کننده صنعتی (پاک کردن اتوموبیل، زنگ های قلیایی و چربی زدایی)، پلی استر و پلی اتیلن (فوم های آتشنشانی و مواد شیمیایی نفتی)

این ماده با قابلیت حباب سازی و با ثبات بالا موجب شکل دهی به منافذ هوا شده و از شکل گیری ترک در ملات و مصالح ساختمانی جلوگیری میکند

یکی از مزایای این ماده مقاومت در برابر یخ زدگی و سرماست. هوستاپور به عنوان ماده خیس کننده موجب خیس شدن و پراکندگی بهتر مصالح ساختمانی میکند. این ماده با کاهش چسبندگی ملات موجب بهبود عملکرد پمپاژ ملات میگردد.

 فروش هوستاپور :

شرکت مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی هوستاپور را با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می کند جهت آگاهی از نحوه خرید و قیمت هوستاپور با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
             

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *