صادرات حلال 402

صادرات حلال 402 : حلال 402 از جمله گریدهای محبوب وایت اسپیریت ها به شمار می رود و در داخل و خارج از کشور خریداران و مشتریان زیادی دارد. از آنجایی که میزان تولید این حلال در کشور بالاست ، صادرات این کالا به کشورهای خارجی می تواند تجارتی به صرفه و بسیار پر سود باشد .

این متن صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد ، لطفا برای انجام امور صادراتی تماس حاصل نفرمایید. با تشکر

صادرات مواد شیمیایی خصوصا در زمان حاضر به دلیل محدودیت ها و شرایط خاصی که در کشور و منطقه حکم فرماست نیازمند هشیاری و تجربه بالا در زمینه پیدا کردن مشتری مناسب ، عقد قراردادهای مالی ، گرفتن های مجوز های لازم ، مشخص نمودن سازو کار مراودات مالی ، نحوه حمل و نقل و سایر موراد  است.

صادرات مواد شیمیایی

حلال 402

این ماده از برش کروزن نفت خام تولید می شود و در ترکیب خود حاوی هیدروکربن های آلیفاتیک و آروماتیک است . وایت اسپیریت ها بر اساس درصد ترکیبات آروماتیک موجود در ساختارشان دسته بندی می شوند . حلال 402 در دسته وایت اسپیریت ها با ترکیبات آروماتیک کم قرار می گیرد . از محبوبیت بالایی برخوردار است و از کاربردهای آن می توان به استفاده به عنوان حلال در لاک ، رنگ ، واکس ، جوهر ، خشک شویی و … اشاره کرد .

بازار جهانی وایت اسپیریت ها

در حال حاضر اکثر پالایشگاه های کشور شامل پالایشگاه تهران ، پالایشگاه تبریز ، پالایشگاه بندرعباس ، پالایشگاه اصفهان و … این محصول را تولید می کنند و با توجه به حجم تولیدی در داخل کشور و تقاضای بازار،  قطعا این ماده از گزینه های بسیار جذاب برای صادرات به شمار می رود. بر اساس مطالعات صورت گرفته بازار جهانی این ماده در سال 2018 برابر با 6 میلیارد دلار بوده و پیش بینی میشود که با رشد 4% به 9 میلیارد دلار تا 2029 برسد .

 

بازار جهانی وایت اسپیریت ها

 

بر اساس مطالعات منطقه ای و جهانی کشورهای همسایه ایران و کشورهای آسیایی همانند هند ، چین و تایلند به دلیل رشد روز افزون اقتصادی و صنعتی مقاصد خوبی برای صادرات وایت اسپیریت ها ، خصوصا صادرات حلال 402 هستند. در میان کاربردهای این ماده ،  استفاده از آن به عنوان تینر رنگ بیشترین سهم بازار را با 50% در اختیار دارد.  

جهت خرید حلال 402 اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *