صادرات مواد شیمیایی
صادرات مواد شیمیایی به ترکیه و عراقReviewed by 021-77641136 on May 1Rating: 5.0

صادرات مواد شیمیایی به ترکیه و عراق : انجام صادرات و فروش کالا در بازار های خارجی از ظرائف و حساسیت های خاصی برخوردار است که عدم توجه به آنها ممکن است سرمایه گذاری های انسانی و مالی را در این خصوص به هدر دهد. فعالان بازرگانی و اقتصادی باید به این نکته توجه داشته باشند که امور صادراتی مانند هر فعالیت تجاری دیگر مستلزم رعایت مواردی از قبیل برنامه ریزی صحیح، اعتماد به نفس و روابط عمومی قوی، داشتن تخصص کافی، بحث امور بازاریابی کالای موردنظر در بازار کشور هدف و در نتیجه جلب اعتماد خریداران خارجی است.

شرکت مبتکران شیمی با فعالیت نزدیک به سی سال در امر صادرات، واردات و تأمین انواع مواد شیمیایی در بازار داخل و خارج از کشور، با همه محدودیتها و تحریم های اقتصادی نا عادلانه ای که در همه این سالها پیش روی کشور عزیزمان بوده، توانسته است گام مهمی در راستای تأمین نیاز بازار داخلی و همچنین صادرات مواد شیمیایی به خارج از کشور بردارد.

با توجه به این شرایط و با علم بر اینکه در حال حاضر، دو کشور دوست و همسایه ما (ترکیه و عراق) تلاش برای هر گونه همکاری اقتصادی و بازرگانی با کشور عزیزمان را دارند، از این رو، می توان به انجام فعالیت های اقتصادی بسیاری از جمله امور صادراتی به این دو کشور نگاه ویزه ای داشت.

مجموعه ما با تکیه بر لطف الهی و همکاران متخصص خود، این افتخار را دارد تا با دیگر فعالان کشور که در زمینه مواد شیمیایی قصد صادرات و انتقال کالا و محصولاتشان به خارج از کشور (ترکیه و عراق) را دارند، همکاری نماید.

 شرکت مبتکران شیمی، تمامی مراحل مربوط به بازاریابی، امور اداری مرتبط با گمرکات و ترخیص، قوانین و مقررات صادرات و واردات کالا و اصول و چارچوب حقوقی قراردادهای بین المللی بازرگانی که از طرف اتاق بازرگانی وضع گردیده و یا از طریق دیگر نهادهای وابسته به وزارت بازرگانی توصیه شده است را به درستی رعایت نموده و در خدمت صادرکنندگان محترم می باشد. شرکت ما توسط شرکای تجاری خود در سایر کشورها، با کسب اطلاعات لازم اقدام به شناخت بازارهای خارجی و راه های نفوذ به آن می نماید. لازم به ذکر است که دستیابی به این شناخت، نیازمند برقراری راه های ارتباطی بسیاری است که نمونه اصلی این موارد، ارتباط بارایزنان بازرگانی، شرکت در نمایشگاه بین المللی و مذاکره با خریداران خارجی می باشد. حاصل انجام این امور، شناسایی شهر ها و کشور هایی است که کالای مورد نظر صادر کنندگان عزیز می تواند به فروش برسد.

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه امور صادرات کالا، شما می توانید با مشاوران ما از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتیاط باشید.

شماره تماس: 02177641136

www.mbkchemical.com

Exporting 1280×720

صادرات مواد شیمیایی به ترکیه و عراق :

این مجموعه کلیه مراحل امور صادراتی مانند: صدور پروفرما، تهیه و تدارک و بسته بندی ، تعیین ارزش گمرکی، کسب مجوز صدور از ارگان ها و سازمان های ذیربط، اظهار کالا به گمرک، عقد قرارداد حمل و بیمه، دریافت گواهی بازرسی کالا، صدور فاکتور و اخذ گواهی مبدأ و در نهایت ارسال کالا را در حد اقل زمان ممکن انجام می دهد.

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه امور صادرات کالا، شما می توانید با مشاوران ما از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتیاط باشید.

شماره تماس: 

         021-77657131

         021-77641136

         021-77649244

         021-77641217

موسسه ی مبتکران شیمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *