کلسیم کلراید
کلرید کلسیمReviewed by Roka on Oct 2Rating:

  کشور تولید کننده: چین

  بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

  درصد خلوص: 99%

$ قیمت : برای آگاهی از قیمت با شماره های زیر تماس بگیرید:
77657131021                   021-77641136
021-77649244                021-77641217

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

خصوصیات  کلرید کلسیم :

فرمول شیمیایی : CaCl2

جرم مولی :  110.98g/mol

اسامی دیگر کلرید کلسیم : کلسیم کلرید ،کلراید کلسیم، E509، کلسیم دی کلرید

شکل ظاهری : این ماده به صورت بلورهای بی رنگ سفید است.

این ماده در آب محلول است و وقتی در آب حل می شود یون های کلسیم و کلرید آزاد می کند. کلرید کلسیم در دو گرید خوراکی و صنعتی موجود می باشد. از الکترولیز کلرید کلسیم می توان فلز کلسیم و گاز کلر را تهیه کرد.   

کاربرد های کلرید کلسیم :

 ازکلرید کلسیم صنعتی در ساخت بتن استفاده می شود. کلرید کلسیم در ساخت این بتن ها نقش تسریع کننده را دارد. بتن های ساخته شده با این ماده مقاومت بیشتری در برابر فرسایش دارد اما در برابر سولفات ها آسیب پذیر تر است.

از این ماده خوراکی به عنوان افزودنی در صنایع غذایی استفاده می شود. این ماده به عنوان عامل سفت کننده در سبزیجات کنسرو شده استفاده می شود. کلسیم کلرید در لوبیا، سویا ، دلمه، آب میوه نیز استفاده می شود. کلرید کلسیم طعم غذا اضافه می کند در حالیکه سدیم به وارد غذا نمی شود. از این ماده برای فرآوری مواد غذایی نیز استفاده می شود. به افزایش عمر مفید و استحکام میوه جات و سبزیجات کمک می کند.

این محصول به عنوان ماده سرد کننده (مبرد) در بستنی و ساخت دسر یخ زده و نیز در تهیه ژله نیز از آن استفاده می شود. برای تهیه خوراک دام و طیور هم از این ماده استفاده می شود.

قیمت کلرید کلسیم :

موسسه مبتکران شیمی فعال در تامین مواد شیمیایی و ارائه کننده با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت کلرید کلسیم به مشتریان خود عرضه میکند.

خرید کلرید کلسیم:

موسسه مبتکران شیمی مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد و شما را در زمینه خرید کلرید کلسیم مورد نظرتان یاری نماید

فروش کلرید کلسیم:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش کلرید کلسیم  را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای آگاهی از آخرین قیمت کلرید کلسیم با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

021-77641136

021-77649244                               

021-77641217

مقاله های مرتبط:

جدول بیشترین طعم دهنده هایی که در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرند
تشدید کننده های طعم چه کاری می کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *