فروش کربنات سدیم

نام تجاری کربنات سدیم سودا اش است. این ماده شیمیایی در دو گرید با دانسیته های متفاوت (سبک و سنگین) تولید می شود. برای ثبت سفارش، فروش و اطلاع قیمت و نحوه خرید کربنات سدیم صنعتی با دفاتر فروش ما در ارتباط باشید. در ادامه متن نیز اطلاعاتی در مورد کاربردها و msds خطرات کربنات سدیم آشنا می شویم.

اطلاعات محصول

تولید کننده: ایران (مراغه) با خلوص 99%

بسته بندی: کیسه 50 کیلویی

CAS NO: 497-19-8

آنالیز محصول آنالیز سدیم کربنات

 

فروش کربنات سدیم سبک

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید. 

خرید کربنات سدیم  کاوه، مراغه و سمنان

جهت ثبت سفارش و پیدا نمودن بهترین قیمت در داخل کشور می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.  

قیمت سدیم کربنات صنعتی

ما مواد اولیه شیمیایی مختلف را به صورت عمده و با بهترین قیمت بازار در اختیار صنعتگران گرامی قرار می دهیم. جهت اطلاع از قیمت روز این محصول با کارشناسان فروش ما از طریق راه های اعلام شده در ارتباط باشید.

کاربرد های کربنات سدیم (سودا)

  • تولید شیشه
  • نرم کردن آب
  • تشخیص یون های فلزی

تولیدکنندگان ایرانی : 

شرکت های کربنات سدیم کاوه، سمنان و مراغه فیروز کوه از جمله مهمترین تولید کنندگان این محصول در کشور هستند. 

بازار جهانی خرید و فروش کربنات سدیم:

بزرگ‌ترین تولید کننده این محصول کشورهای شمال شرق آسیا (در رأس آن‌ها کشور چین) هستند. همچنین کشور ایالات‌متحده در تولید این محصول به همراه سایر کشورهای ذکرشده رقمی در حدود 46  تا 21 درصد از بازار تولید را در اختیاردارند. به علاوه در خاورمیانه کشور ترکیه به دلیل وجود معادن فراوان معدنی این ماده با 17 درصد و جنوب غرب آسیا هند با 6 درصد کل تولید جهانی پیشرو هستند. چین با 94 درصد مصرف جهانی این ماده بزرگ‌ترین مصرف‌کننده سدیم کربنات در دنیا است.

بازار جهانی خرید و فروش کربنات سدیم

ایمنی :

محلول های این ترکیب بسیار قلیایی و خاصیت خورندگی دارند که موضوع می تواند باعث ایجاد تحریک برای پوست و چشم در هنگام تماس شود. استنشاق گرد و غبار این محصول یا بخار می تواند باعث تخریب غشاهای مخاطی و دستگاه تنفسی شود و منجر به سرفه شدید و تنگی نفس شود.

لطفا پیش از تماس با این محصول msds کربنات سدیم را مطالعه بفرمایید.

ایمنی، حمل و کمک های اولیه

برای حفظ سلامتی خود در هنگام تماس و کار با سدیم کربنات از عینک، دستکش، پوشش آزمایشگاهی و ماسک استفاده کنید. در صورت قرار گرفتن در معرض آن حتما از مراقبت های پزشکی استفاده کرده و موارد زیر را به عنوان کمک های اولیه انجام دهید:

استنشاق:

مصدوم را به هوای باز ببرید. در صورت مشکل در تنفس از کپسول اکسیژن استفاده کنید و در صورت عدم تنفس از تنفس دهان به دهان استفاده کرده و سریعا به مراکز پزشکی خبر دهید.

تماس با چشم:

در صورت وجود لنز آنها را بیرون آورده و با آب فراوان به مدت 15 دقیقه شستشو دهید.

تماس با پوست:

لباس های آلوده را در آورده و پوست را با مقدار فراوان آب بشویید.

خوردن (بلع):

مصدوم را مجبور به استفراغ اجباری ننمایید. لباس های تنگ را شل نموده و از خوراندن هر چیزی به فرد مسموم بپرهیزید.

در تمامی موارد ذکر شده پس از انجام کمک های اولیه باید با مراکز درمانی تماس برقرار نمایید و در صورت لزوم فرد را منتقل نمایید.

شرایط نگهداری :

این ماده میزان اسیدیته را در محیط تغییر می دهد. به این منظور، بهتر است سدیم کربنات را در مکانی خنک ، دارای تهویه مناسب و دور از رطوبت نگه داری نمایید. مطمئن شوید تمام محفظه ها کاملا بسته هستند و در بالاتر از دمای 24 درجه سانتی گراد آن را نگهداری نکنید.

این ماده با بسیاری از مواد از جمله: اسید هیدروکلریدریک، فرمالدئید و اسید سولفوریک ناسازگار است و نباید در مجاورت این مواد قرار گیرد.

 

اقدامات لازم در صورت بروز آتش سوزی :

در صورت بروز حریق، این ماده گاز CO2 از خود آزاد می کند. به منظور بهبود وضعیت، توصیه می شود منبع آلودگی را شناسایی کرده و در اولین اقدام، از نشت ماده از منبع جلوگیری به عمل آید.به منظور پیشگیری از بروز صدمات، از بروز جرقه و نیز کشیدن سیگار در مجاورت ماده جلوگیری شود.

به غیر از آب، از تمام خاموش کننده ها برای اطفای حریق ناشی از این ماده می توان استفاده کرد.

4/5 (1 Review)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *