کاربرد های نرمال بوتانولReviewed by خرید نرمال بوتانول on Oct 2Rating: 5.0

نرمال بوتانول چیست ؟ مصارف صنعتی نرمال بوتانول شامل تولید داروها، پلیمرها، استر های علف کش، چاپ است. همچنین در تولید رزین های اوره – فرمالدئید و ملامین – فرمالدئید به عنوان یک رقیق کننده یا واکنش دهنده مورد استفاده قرار می گیرد. در تصاویر زیر برخی از حوزه های کاربردی n-Butanol را مشاهده می کنید:

کاربردهای نرمال بوتانول:

 

 

نرمال بوتانول به انگلیسی n-Butanol, به عنوان یک ماده در عطر ها و به عنوان یک حلال برای استخراج روغن های ضروری مورد استفاده قرار می گیرد.

n-Butanol همچنین به عنوان یک استخراج کننده در تولید آنتی بیوتیک ها، هورمون ها و ویتامین ها استفاده می شود.

n-Butanol همچنین به عنوان یک استخراج کننده در تولید آنتی بیوتیک ها، هورمون ها و ویتامین ها استفاده شده؛ و حلالی برای  رنگ ها، پوشش ها، رزین های طبیعی، چسب ها، رزین های مصنوعی، رنگدانه ها، آلکالوئیدها و کافور استفاده می شود.

دیگر کاربردهای متفاوت حلال نرمال بوتانول شامل پوشش پارچه در صنایع نساجی، به عنوان یک عامل تمیز کردن یا صیقل دهنده، بنزین، مایع ترمز و محصولات مصرفی مانند محصولات آرایشی، محصولات ناخن، محصولات بهداشتی و محصولات اصلاح در صنایع آرایشی است. بازار اصلی این محصول از جمله محصولات شیمیایی، پتروشیمی، منسوجات، تمیز کننده ها و لوازم آرایشی است.

تولید نرمال بوتانول:

در حال حاضر به منظور تولید n-Butanol در سراسر جهان از سوخت های فسیلی استفاده می شود. در متداول ترین شیوه ی تولید این ترکیب از پروپان به عنوان خوراک استفاده می شود. که با استفاده از یک واکنش هیدروفرمیشن آن را به بوتانال تبدیل می کنند. 

در مرحله ی بعد نیز به کمک یک فرایند hydrogenation که بر روی بوتانال انجام می گیرد, نرمال بوتانول مورد نظر ما تولید می شود. 

قیمت نرمال بوتانول :

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

خرید نرمال بوتانول :

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

فروش نرمال بوتانول :

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

شماره تماس:

۰۲۱-۷۷۶۴۱۲۱۷
۷۷۶۴۱۱۳۶ -۰۲۱
۰۲۱-۷۷۶۴۹۲۴۴
۰۲۱-۷۷۶۵۷۱۳۲

یک نظر برای «کاربرد های نرمال بوتانول»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *