کاربردهای متیل استاتReviewed by 02177641136 on Oct 2Rating: 4.5

کاربردهای متیل استات

استفاده ی عمده متیل استات به عنوان یک حلال سمی کم فرار در چسب، رنگ، و پاک کننده لاک ناخن است.

پوشش دهی :

متیل استات با تعداد زیادی رزین سازگار است. حلالی قابل اختلاط است که می تواند به تنهایی یا در سیستم های مخلوط استفاده می شود. زمانی که زمان خشک شدن سریع مورد نیاز است، متیل استات با قابلیت تبخیر سریع، یک حلال ایده آل است،. این ویژگی در خودرو و مبلمان کاربرد مفید دارد.

استفاده از متیل استات به بهبود عملکرد آئروسل ها و دیگر پوشش های حساس به رطوبت کمک می کند. مزیت دیگر متیل استات توانایی آن در افزایش عمر مفید سیستم های پوشش و کاهش زباله های محصول است.

تمیز کردن و آماده سازی سطوح صنعتی :

متیل استات عاری از ترکیبات آلی فرار بوده و قابل تجزیه زیستی است، که آن را به عنوان یک انتخاب سازگار با محیط زیست برای پاک کننده های صنعتی بکار برد. متیل استات به علت فعالیت عالی محلول و چگالی بالاتر و در عین حال حفاظت از محیط زیست قادر به حذف آلاینده های سنگین تر است. ویژگی های آب گریزی متیل استات باعث جلوگیری از مشکلات مربوط به رطوبت، مانند قطعات آسیب دیده یا خوردگی می شود. به دلیل نقطه اشتعال بالاتر متیل استات و خواص آبگریز از متیل استات به جای استون در محلول های  نظافت صنعتی می توان استفاده کرد و به این صورت هزینه را کاهش داد.

کاربردهای متیل استات

کاربرد های دیگر:

متیل استات همچنین می تواند به عنوان یک حلال در چسب، رنگ، و پاک کننده لاک ناخن استفاده شود. علاوه بر این، آن را برای تولید چسب های سلولز و به عنوان یک حلال رابط در تولید رنگدانه استفاده می کنند.

کاربردهای متیل استات

کاربردهای متیل استات

کاربردهای متیل استات

یک نظر برای «کاربردهای متیل استات»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *