کشور تولید کننده: روسیه

  بسته بندی: کیسه 25 کیلویی 

  درصد خلوص: 98/5% و محلول در آب

$ قیمت کلرید پتاسیم : برای آگاهی از قیمت با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
      09198991006
             09198991007
             09198991008

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

 

آنالیز کلرید پتاسیم (KCL) :

               COA

…………آنالیز مواد شیمیایی

خواص کلرید پتاسیم

فرمول مولکولی: KCl

جرم مولکولی: 74.5513  g/mol

حلالیت: در اتر نامحلول بوده و در الکل به ظور جزیی حل می شود اما در آب، گلیسرول و بازها محلول است.

دمای ذوب:  770 °C 

دمای جوش : 1420 °C 

چگالی : 1.98gr/cm3

شکل ظاهری : بلورهای جامد سفید

بو :  بدون بو

پتاسیم کلرید (کلرید پتاسیم) بیشتر یک تشدید کننده طعم است که در صنایع مختلفی نیز کاربرد دارد. در ژله (به طور مصنوعی شیرین شده اند) / تکه های خام گوشت / تکه های خام مرغ / نوشیدنی (به طور مصنوعی شیرین شده اند) / تهیه عصاره مالت آبجو / شیر خشک نوزاد به عنوان تشدید کننده طعم استفاده می شود.

تولید :

کلرید پتاسیم از مواد معدنی سیلویت، کارنالیت و پتاس استخراج شده است. همچنین می تواند از محلول آب نمک استخراج شود و می تواند توسط کریستالیزاسیون از محلول، فلوتاسیون یا جداسازی الکترواستاتیک از مواد معدنی مناسب تولید شود. این ماده محصول جانبی واکنش تولید اسید نیتریک از نیترات پتاسیم و اسید هیدروکلریک است.

روش تولید آزمایشگاهی :

پتاسیم کلرید ارزان قیمت و در دسترس است و به ندرت در آزمایشگاه آماده می شود. این می تواند با استفاده از هیدروکسید پتاسیم (یا سایر پتاسیم های بازی) با اسید هیدروکلریک تولید شود:

KOH + HCl → KCl + H2O

این تبدیل یک واکنش خنثی سازی اسید است. نمک حاصل می تواند پس از آن دوباره کریستالیزه شود. یکی دیگر از روش های تولید این است که پتاسیم را در حضور گاز کلر قرار دهیم، این واکنش نیز یک واکنش بسیار خنثی است:

2K + Cl2 → 2KCl

 عوارض جانبی : مقدار معمول کلرید پتاسیم که در رژیم غذایی یافت می شود، به طور کلی سالم است. در مقادیر بالاتری، کلرید پتاسیم سمی است.

 کاربرد:
موارد مصرف کلرید پتاسیم

قیمت پتاسیم کلرید :

موسسه مبتکران شیمی فعال در تامین مواد شیمیایی و ارائه کننده با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت پتاسیم کلرید به مشتریان خود عرضه میکند.

خرید پتاسیم کلرید:

موسسه مبتکران شیمی مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد و شما را در زمینه خرید پتاسیم کلرید مورد نظرتان یاری نماید

فروش پتاسیم کلرید:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش پتاسیم کلرید  را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای آگاهی از آخرین قیمت پتاسیم کلرید با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

021-77641136

021-77649244                               

021-77641217

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *