کشور تولید کننده: چین

  بسته بندی: کیسه 50 کیلویی

  درصد خلوص: 99%

$ قیمت پتاسیم پر منگنات : برای آگاهی از قیمت با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
      
09198991006
             09198991007
             09198991008

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

 

برگه آنالیز نمونه پتاسیم پرمنگنات

…………………………………پتاسیم پرمنگنات

 

خواص پرمنگنات پتاسیم:

فرمول شیمیایی: KMnO4 

جرم مولی: 141.92gr/mol

رنگ: ارغوانی رنگ

پرمنگنات پتاسیم چیست؟

پتاسیم پرمنگنات ترکیبی معدنی است با فرمول شیمیایی KMnO4. نمک آن از یونهای +K و MnO4 تشکیل شده است. سابقاً به آن پرمنگنات و پتاس هم می‌گفتند.

پرمنگنات یک مادهٔ اکسنده ی بسیار قوی است. در آب نیز محلول است و محلولی به رنگ ارغوانی تولید می‌کند که از تبخیر آن بلورهای منشوری و درخشان به رنگ ارغوانی بسیار تیره (مایل به سیاه) بر جای می ماند. در این ترکیب منگنز با عدد اکسایش 7حضور دارد.

 کاربرد پرمنگنات پتاسیم:

 بسیاری از کاربردهای پتاسیم پرمنگنات به‌ خاطر خواص اکسید کنندگی آن است، از اینکه یک اکسید کنندهٔ قوی است و اینکه در این فرآیندها محصول فرعی سمی تولید نمی کند. از کاربرد های پرمنگنات پتاسیم می توان به جذب اتیلن اشاره نمود که در پس از برداشت محصولات کشاورزی جهت افزایش عمر انبار مانی می توان اشاره نمود

 در صنایع سینمایی و تلویزیونی، پرمنگنات پتاسیم  یکی از مواد شیمیایی اصلی برای کهنه کردن مجموعهٔ لباس‌ها و غیره می باشد. خاصیت اکسید کنندگی پرمنگنات باعث می‌شود که پارچه ها، طناب ها، چوب‌ها و شیشه‌ها بیش از 100 سال قدیمی تر از آنچه هستند به نظر بیایند همچنین به عنوان یک ضد عفونی کننده به کار رود. برای مثال محلول رقیق پرمنگنات  پتاسیم برای درمان برخی زخم‌ها مانند عفونت قارچی پا استفاده می‌شود. کاربرد دیگرپرمنگنات پتاسیم حذف آهن و هیدروژن سولفید (مادهٔ حاصل بوی بد تخم مرغ فاسد شده) و حذف فسفر آب آشامیدنی‌ است. 

 ایمنی استفاده از پرمنگنات پتاسیم:

به علت خاصیت خورندگی پرمنگنات پتاسیم در صورت تماس با پوست موجب سوزش می شود.ودر صورت خوردن پتاسیم پر منگنات به بافت معده آسیب وارد می کند.

قیمت پتاسیم پرمنگنات:

موسسه مبتکران شیمی فعال در تامین مواد شیمیایی و ارائه کننده با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت پتاسیم پرمنگنات به مشتریان خود عرضه میکند.

خرید پتاسیم پرمنگنات:

موسسه مبتکران شیمی مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد و شما را در زمینه خرید پتاسیم پرمنگنات مورد نظرتان یاری نماید

فروش پتاسیم پرمنگنات:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش پتاسیم پرمنگنات  را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای آگاهی از آخرین قیمت پتاسیم پرمنگنات با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

 
021-77641136

021-77649244                               

021-77641217

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *