china resorts to import duty cuts to kickstart slowing economy

وارد کننده مواد شیمیایی از چین ( فروش پروفرمایی مواد شیمیایی ): در حال حاضر با توجه به نوع خاص شرایط اقتصادی کشور و چالش های ایجاد شده ی جدید ناشی از تحریم های اقتصادی, مشکلات صنعتگران ما دو چندان و بیش از پیش شده است.

در هر صنعت و واحد تولیدی داشتن امنیت خاطر از دسترسی به مواد اولیه خام مورد نیاز یک امر لازم و ضروری است. اما متاسفانه در حال حاضر با بروز مشکلات متعدد در این حوزه, بسیاری از واحد های تولیدی ما در تامین مواد شیمیایی و پتروشیمیایی مورد نیاز خود دچار چالش شده اند.

که این امر خود واحدهای تولیدی را دچار بحران خواهد کرد و امکان برنامه ریزی و طرح یک بیزینس پلن بلند مدت را از مجموعه مدیریت تولید واحد خواهد گرفت. از این جهت شرکت مبتکران شیمی به پشتوانه بیش از سی سال سابقه ی فعالیت در زمینه ی تولید و هم چنین بازرگانی مواد شیمیایی صنعتی و هم چنین به لطف داشتن شرکای تجاری قدرتمند در کشورهای چین, روسیه, ترکیه طیف بسیار متنوعی از مواد شیمیایی را به صورت پروفرمایی و تضمینی به فروش می رساند.

(ثبت سفارش بدون وجود محدودیت در میزان تناژ ). تحویل بار در کمترین زمان ممکن انجام خواهد پذیرفت. شرکت مبتکران شیمی با ارائه ضمانت نامه مدت دار توانایی تامین و واردات مواد شیمیایی از چین را دارا می باشد (به عنوان وارد کننده مواد شیمیایی از چین) و می تواند فروش پروفرمایی مواد شیمیایی را به صنایع مختلف کشور داشته باشد.

وارد کننده مواد شیمیایی از چین

وارد کننده مواد شیمیایی از چین

بنا به درخواست شما امکان تامین مواد شیمیایی و پتروشیمیایی خارج از موارد ذکر شده نیز وجود دارد.

جهت دریافت اطلاعات در خصوص نحوه انجام واردات مواد شیمیایی از چین و شناخت بیشتر وارد کننده های مواد شیمیایی از چین و یا نحوه فروش پروفرمایی و چگونگی شرایط ثبت سفارش, نحوه ی تامین و هم چنین قیمت ها با مشاوران ما در دفاتر فروش در ارتباط باشید.

فروش پروفرمایی مواد شیمیایی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه فروش پروفرمایی مواد شیمیایی با مشاوران ما در دفاتر فروش موسسه مبتکران شیمی در تماس باشید. یا می توانید به وبسایت دفترچین به نشانی shanghaichemex.com مراجعه نمایید و با همکاران ما در دفتر چین تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

۷۷۶۴۱۱۳۶ -۰۲۱
۰۲۱-۷۷۶۴۹۲۴۴
۰۲۱-۷۷۶۵۷۱۳۲

فروش پروفرمایی مواد شیمیایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *