ناتامایسین

ناتامایسین چیست؟ در صنایع غذایی چه کاربردی دارد؟ در متن زیر با این ماده و مزایای آن بیشتر آشنا خواهید شد. برای فروش و خرید ناتامایسین و اطلاع از قیمت این محصول با ما در ارتباط باشید.

خرید ناتامایسین :

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

اطلاعات محصول

کشور تولید کننده: چین

 بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

 درصد خلوص : 99%

CAS NO: 7681-93-8

آنالیز محصول برگه آنالیز

فروش ناتامایسین:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

قیمت ناتامایسین:

برای آگاهی از قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

. خصوصیات شیمیایی و فیزیکی

فرمول مولکولی: C33H47NO13

جرم مولکولی: 665.725  g/mol

حلالیت:  0/39% در آب حل می شود

چگالی : 1.35gr/cm3

شکل ظاهری : جامد کریستالی سفید- کرم رنگ

ساختار مولکولی : 

.

نگهدارنده ای ضد میکروب و ضد قارچ از گروه ماکرولید پلی ان مخصوص محصولات پنیر و سوسیس خشک که در محصولاتی مانند پنیر، خمیر ترش، ماست و مخلوط سالاد بسته بندی استفاده می شود. این ماده باید سرد مصرف شود زیرا در دماهای بالای 50 درجه سانتیگراد مشکل ایجاد می شود.

مزایا:

محصول فوق به عنوان یک نگهدارنده ، معمولا به شکل سطحی برای ممانعت از رشد کپک ها  و باکتری ها مورد استفاده قرار می گیرد .قابلیت انحلال بسیار کم این ترکیب آن را برای استفاده در سطح مواد غذایی مناسب می سازد.ناتامایسین با سایر ترکیبات مواد غذایی وارد واکنش نشده و تاثیری بر روی بو و مزه مواد غذای ندارد.ناتامایسین جذب بسیار ناچیزی از طریق مجرای گوارش دارد و از آنجایی که در آب و چربی نامحلول می باشد ، قسمت اعظم ناتامایسین مصرف شده از طریق مدفوع از بدن خارج می گردد. واکنش آلرژیکی از مصرف محصول فوق گزارش نشده و این محصول در فهرست محصولات عموما بی خطر ( GRAS ) در ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است.

محدودیت ها:  میزان دریافت مجاز روزانه  این ترکیب  0.25mg/kg of body weight/day  تا 0.30 می باشد

. موارد رایج کاربرد:

این ماده بر روی سطح پوشش های پنیر و همینطور بر روی انواع سوسیس خشک عمل آوری شده به کار می رود.

خرید و فروش انواع مواد شیمیایی در مبتکران شیمی

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *