مورفولین

مورفولین. جهت اطلاع از قیمت ها, خرید و فروش مورفولین و همین طور اطلاع از چگونگی انجام ثبت سفارش, با مشاوران ما در موسسه مبتکران شیمی در تماس باشید.

 کشور تولید کننده: چین

بسته بندی: بشکه 200 کیلویی

شکل ظاهری: Colorless liquid 

قیمت مورفولین : برای آگاهی از قیمت

با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
.   
09198991006

 ارتباط با کارشناس فروش :  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

آنالیز محصول

..

مورفولین چیست ؟

با فرمول شیمیایی C4H9NO یک ترکیب شیمیایی است. که جرم مولی آنg/mol 87/1 می‌باشد.
 

شکل ظاهری این ترکیب، مایع بی‌رنگ است.

خصوصیات:

  1.  فرمول شیمیایی  C4H9NO
  2.   جرم مولی  ‎ 87.1 g/mol
  3. چگالی 1.007 g/cm3
  4. دمای ذوب  23 °F
     

ویژگی های فیزیکی و شیمیایی

مورفولین یک ترکیب شیمیایی ارگانیک با فرمول شیمیایی O(CH2CH2)2NH میباشد که هتروسیکل بوده و  ویژگی های آمین و اتر را با هم دارد.

به دلیل وجود آمین، مورفولین بازی است که اسید مزدوج آن مورفولینیوم است. به طور مثال ترکیب مورفولین با هیدروکلرید اسید نمک مورفولینیوم کلرید ایجاد می­کند. برخی ویژگی های فیزیکی مورفولین را در جدول زیر مشاهده می­کنید:

     87/1      وزن مولکولی g/mol
129 نقطه جوش °C
5- نقطه انجماد °C
32 نقطه اشتعال °C

تولید

اروپا و ایالات متحده آمریکا توانایی پوشش بازارهای داخلی و هم چنین صادرات مورفولین به سایر نقاط جهان را دارد. مورفولین در اثر دهیدراسیون دی اتانول آمین در حضورسولفوریک اسید طی واکنش زیر ایجاد می­شود:

.

کاربرد

1- کاربرد صنعتی

مورفولین یک افزودنی متداول است که درغلظت های ppm برای تنظیم اسیدیته سوخت های فسیلی و سیستم های بخار نیروگاه های هسته ای. اضافه می­گردد. فراریت مورفولین مشابه با آب است بنابراین زمانی که به آب اضافه می­شود غلظت آن به طور مساوی بین آب و فاز بخار توزیع می­شود. ویژگی  تنظیم pH  آن  در سراسر دیگ های بخار پراکنده می­شود تا از خوردگی آنها جلوگیری کند. مورفولین اغلب  در ترکیب با غلظت های کمی از هیدرازین یا آمونیاک به منظور جلوگیری از خوردگی در کارخانجات مورد استفاده قرار می­گیرد. مورفولین در دما و فشار بالا و در غیاب اکسیژن در این شرایط به آرامی تجزیه می­شود.

2- سنتز آلی

مورفولین به طور گسترده ای در سنتز آلی استفاده می شود. در تحقیقات  و در صنعت، به دلیل هزینه کم و قطبیت بالا  مورفولین عنوان حلال برای واکنش های شیمیایی. مورد استفاده قرار می­گیرد.

3- کشاورزی

پوشش میوه

مورفولین به عنوان یک امولسی فایر شیمیایی در فرآیند چرب کردن(پوشش مومی) مورد استفاده قرار می­گیرد. میوه ها به طور طبیعی در برابر حشرات و آلودگی های قارچی موم تولید می­کنند اما این موضوع موجب می­شود میوه تمیزی خود را از دست بدهد، بنابراین به جای این موم مقدار کمی موم جدید جایگزین می­شود. مورفولین به عنوان امولسیفایر و کمک به جلا دادن پوشش مومی میوه مورد استفاده قرار می­گیرد اگرچه اتحادیه اروپا استفاده از مورفولین به عنوان پوشش میوه راممنوع کرده است.

 قارچ کش

مشتقات مورفولین به عنوان قارچ کش های کشاورزی در کشت غلات استفاده می شود و همچنین به عنوان مهار کننده سنتز ارگوسترول شناخته شده اند.

.فروش مورفولین:

شرکت مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی مورفولین را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای خرید مورفولین   با شماره های زیر تماس بگیرید:
77677382 021                021-77641136
021-77677382                021-77677382

مقالات مرتبط:
مورفولین،ماده ای که از خوردگی فلزات جلوگیری می کند

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.