متیل پارابن

خرید فروش متیل پارابن: جهت کسب اطلاع از قیمت ها و هم چنین چگونگی ثبت سفارش این محصول با مشاوران ما در موسسه مبتکران شیمی در ارتباط باشید. 

خرید متیل پارابن :

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

اطلاعات محصول

کشور تولید کننده: هند / آلمان

 بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

 درصد خلوص : 99%

CAS NO: 99-76-3

آنالیز محصول متیل پارابن پودری

pdf

متیل پارابن شکری

pdf

فروش متیل پارابن :

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

قیمت متیل پارابن :

برای آگاهی از قیمت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

.متیل پارابن چیست ؟ 

این ترکیب ماده ای نگهدارنده مواد غذایی با فرمول شیمیایی (CH3(C6H4(OH)COO یا  C8H8O3 می­باشد. و به عنوان نگه دارنده در بعضی از میوه ها یافت می شود. خصوصا در تمشک بعنوان ضد میکروب یافت می شود. هم چنین این ترکیب یک ماده ضد قارچ است که در انواع مواد آرایشی بکار می رود. این ماده همچنین بعنوان نگهدارنده مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

. کاربرد متیل پارابن

این ماده به طور طبیعی در فرومون های حشرات و میوه بلوبری گیاهانی مثل ترتیزک نیز به طور طبیعی این ماده را تولید می­کنند. هم چنین به عنوان ضد قارچ در لوازم بهداشتی و آرایشی و دارویی مثلا پودرهای بچه وجود دارد. این ماده مانع از تجزیه مواد غذایی با جلوگیری از رشد قارچ یا باکتری می­گردد. در صنایع دارویی متیل پارابن به عنوان عامل محافظ نورون های دستگاه عصبی انسان برای درمان اختلالات عصبی مورد استفاده قرار می­گیرد.

. ایمنی

اختلاف نظرهایی وجود دارد در مورد این نکته که غلظت متیل پارابن موجود در لوازم آرایشی بهداشتی در حد سمی است یا نه .این ماده از طریق پوست یا دستگاه گوارش جذب می­شود با این حال شواهدی دال بر ایجاد حساسیت پوستی در برخی موارد مشاهده شده است.

0/5 (0 Reviews)

یک نظر برای «متیل پارابن خوراکی و صنعتی | قیمت خرید فروش متیل پارابن»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *