فسفونوبوتان

  کشور تولید کننده: چین

  بسته بندی: بشکه 250 کیلویی

  درصد خلوص: 60%

$ قیمت فسفونو بوتان (PBTC): برای آگاهی از قیمت با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
.       
09198991006

 ارتباط با کارشناس فروش:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید.

این محصول به صورت پرفورمایی به فروش می رسد.

برگه آنالیز نمونه فسفونوبوتان

برگه آنالیز

………………………………..

استفاده از فسفونوبوتان به عنوان ماده  ضد  خوردگی 

. مشخصات فیزیکی و شیمیایی

نام های دیگر:  2- فسفونو بوتان، 2 و 4- تری کربوکسیلیک اسید 

نام تجاری : PBTC 

فرمول شیمیایی : C7H11O9P

وزن مولکولی : 13/270g/mol 

شکل ظاهری : مایعی با رنگ روشن متمایل به زرد 

فسفونات مشتق شده از فسفریک اسید در مهار خوردگی کاربرد دارند به علاوه اینکه در کشاورزی به عنوان کود، آفت کش و تهویه خاک مورد استفاده قرار می­گیرند.

این ترکیب  کنترل یون های فلزی در محیط های آبی ارائه می­کند. فسفونات ها با بلوک کردن واکنش یون های فلزی، از واکنش ناخواسته  با آنها جلوگیری کرده و مخلوط های آبی پایدار با یون های فلزی چند گانه ایجاد می­کند.

PBTC در یک مولکولش سه گروه کربوکسیل دارد. این کربوکسیلیک اسیدهای چند منظوره با گروه هیدروکسیل ساختاری کووالانسی ایجاد می­کند. کربوکسیلیک اسیدها مشتقات آمیدی ایجاد می­کنند.

کاربرد

 توانایی های فوق موجب شده تا ازین ماده در صنعت مهم و بسیار حساس تصفیه آب و فرآیندهای تصفیه فلزات (مواد ضد رسوب، مهار خورندگی، سیستم های تهویه لجن، پالپ های سفید کننده، پاک کننده های فلزات و آبکاری)

فسفونات ها در تولید شوینده ها و لوازم آرایشی و محصولات جانبی مراقبت از بدن و همچنین کاربردهای خاصی مثل حذف لکه، تثبیت رنگ سفید و هم چنین تشخیص مقادیر بسیار کم یون آهن مورد استفاده قرار می­گیرد.

PBTC ماده خام تولید رزین های پلی آمید آروماتیک است که در برابر تنش های حرارتی مقاوت بالا دارند.

PBTC جز عوامل کیلیت ساز فلزات است (Chelating agent) و بازدارنده خورندگی آن­ها است و برای تمیز کردن فلزات نیز مورد استفاده قرار می­گیرد. این ماده یک واسطه شیمیایی نیز هست. مشتقات آن شامل استرها، انیدرید ها، آسیل هالید آمیدها و نیتریل ها در کشاورزی ساخت آفت کش ها و قارچ کش ها، در صنایع آرایشی در ساخت رنگ مو و هم چنین طعم دهنده های غذایی و صنایع دارویی استفاده می ­شود.

.فروش فسفونو بوتان (PBTC):

شرکت مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی فسفونو بوتان (PBTC) را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای خرید فسفونو بوتان (PBTC)  با شماره های زیر تماس بگیرید:
77677382 021                      021-77641136

 

جهت اطلاع از نحوه خرید مواد اولیه شیمیایی اینجا کلیک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.