دی متیل فرمامید(DMF)Reviewed by Roka on Oct 2Rating:

  کشور تولید کننده: تایوان/ چین

  بسته بندی: بشکه 165 کیلویی

  درصد خلوص: 99%

$ قیمت دی متیل فرمآمید (DMF): برای آگاهی از قیمت با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
      
09198991006
             09198991007
             09198991008

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

 دی متیل فرمامید(Dimethylformamide)‏:

(Dimethylformamide)‏ با فرمول شیمیایی C3H7NO یک ترکیب شیمیایی با جرم مولی  73.09g/mol می‌باشد.

شکل ظاهری این ترکیب ، مایع شفاف است.  دی متیل فرمامید یکی از حلالهای رایج در شیمی با فرمول مولکولی بسته (CH3)2NC(O)H است . این ماده یک حلال قطبی آپروتیک با نقطه جوش بالا است و واکنش هایی را که از مکانیسمهای قطبی مثل SN2 تبعیت میکنند را تسهیل میکند . DMF در حضور باز های قوی مثل سدیم هیدروکسید و اسیدهای قوی مثل HCl ,H2SO4 پایدار نیست و به فرمیک اسید و دی متیل آمین مخصوصا با بالابردن دما هیدرولیز میشود . DMF به هر نسبتی در آب قابل امتزاج است .

خالص سازی و خشک کردن DMF

در دمای اتاق به آهستگی و در رفلاکس با سرعت بیشتری تخریب شده و دی متیل آمین و کربن مونو اکسید آزاد میکند . تخریب این ماده توسط ناخالصی های اسیدی یا بازی تسریع میشود . قرار دادن DMF د ر واکنشگرهای خشک کن مثل کلسیم هیدرید یا سدیم هیدروکسید برای چند ساعت در دمای اتاق منجر به تخریب قابل توجه آن میگردد . خشک کردن DMF میتواند با خشک کردن توسط باریم اکسید(BaO) یا غربالهای مولکولی 4A در طول شب وسر ریز کردن ماده عاری از آب انجام شود .همچنین خالص سازی و خشک کردن با تقطیر در خلا در فشار حدود 20mmHg انجام میشود و میتوان آن را در غربالهای 4A ذخیره کرد. 

 مصارف صنعتی دی متیل فرم آمید (DMF)

قیمت دی متیل فرمامید :

موسسه مبتکران شیمی فعال در تامین مواد شیمیایی و ارائه کننده با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت دی متیل فرمامید به مشتریان خود عرضه میکند.

خرید دی متیل فرمامید:

موسسه مبتکران شیمی مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد و شما را در زمینه خرید دی متیل فرمامید مورد نظرتان یاری نماید

فروش دی متیل فرمامید:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش دی متیل فرمامید  را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای آگاهی از آخرین قیمت دی متیل فرمامید با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

 

021-77641136

021-77649244                               

021-77641217

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *