کشور تولید کننده: چین

  بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

  درصد خلوص: 99%

$ قیمت دی سدیم فسفات : برای آگاهی از قیمت با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
      
09198991006
             09198991007
             09198991008

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

 

برگه آنالیز نمونه دی سدیم فسفات

………………………………………دی سدیم فسفات

 

 خواص فیزیکی و شیمیایی دی سدیم فسفات:

فرمول مولکولی : Na2HPO4

جرم مولی : 141.96gr/mol 

اسامی دیگر دی سدیم فسفات:  سدیم دی هیدروژن فسفات، سدیم ارتو فسفات 

شکل ظاهری : پودری سفید و جاذب رطوبت 

ساختار شیمیایی دی سدیم فسفات:

دی سدیم فسفات چیست؟

این ماده  نوعی ترکیب از سدیم و فسفات است  دی سدیم فسفات نمک اسید دی‌ سدیم فسفریک است درواقع نمک های فسفاته بوده  که به‌‌ عنوان تثبیت‌ کننده پروتئین ، بافر ، معلق کننده و تسریع کنندۀ همچسبی عمل می‌کند. دی سدیم فسفات  یک درصد آن pH معادل 9/2 دارد و هر 12 گرم آن در 100 سی‌سی آب با دمای 25 درجه سانتی‌گراد قابل حل است. دی سدیم فسفات صنعتی 12 مولکول آب دارد که در صنعت تصفیه آب،دیگ های بخار و مواد شوینده کاربرد دارد.

 کاربرد دی سدیم فسفات :

 دی سدیم فسفات گرید غذایی وقتی قبل از پخت به ماکارونی افزوده شود با تسریع متورم کردن رشته‌ها ، زمان پخت را کاهش می‌دهد و باعث یکنواخت شدن پخت می‌شود. این ماده در شیر تبخیر شده ، نقش بافر دارد و از ژل شدن آن جلوگیری می‌کند. در پودینگ‌های زود ساخت زمان انعقاد را کوتاه می‌کند و در سُس‌های کرمی و مواد غذائی تزئینی با متورم کردن مواد پروتئینی به‌‌ عنوان معلق کننده عمل می‌کند. از دی سدیم فسفات به عنوان نگهدارنده  مواد غذایی نیز استفاده می شود

دی سديم فسفات  صنعتی نيز در تهيه برخي از سراميك های لعاب شيشه ای، لعاب كاری و نيز در دباغی چرم، صنايع نساجی، چاپ، شوينده ها، تصفيه آب بويلر و بافرسازی استفاده می شود. همچنیین در تولید لاستیک  وچاپ عکس کاربرد دارد.

قیمت دی سدیم فسفات:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

 

خرید دی سدیم فسفات:

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعت بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش دی سدیم فسفات:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 

02177641136

02177649244                               

02177641217

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *