تیم ما

تیم ما

مبتکران شیمی در سال 1370 فعالیت خود را در زمینه ی خرید و فروش مواد شیمیایی آغاز نمود. این شرکت با توجه به ضوابط موجود و بهره گیری از نیروی کاری جوان و تحصیل کرده توانسته است در طی این سال ها حضوری مداوم در بین صنعتگران و در بازار تهیه ی مواد شیمیایی داشته باشد. در طی سال های حضور این شرکت در بازار خرید مواد شیمیایی همواره هدف اصلی ما جلب رضایت مشتری بوده است. ما بر این اصل معتقدیم که تنها رضایت و کار مداوم می تواند ما را در این صنعت رشد دهد و در بین رقبای فراوان پیشتاز نماید. بعد از حدود سه دهه کار سخت و مداوم ارزشمند ترین دارایی ما، رضایت مشتریان در صنایع گوناگون بوده است .همین امر به ما الهام می دهد که همواره اطلاعات خود را بروز نماییم تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نماییم.

مشتریان ما

مشتریان ما

ما این افتخار را داریم که توانسته ایم در گذر زمان فعالیت خود را در زمینه های مختلف گسترش دهیم و اکنون در اغلب صنایع مانند صنعت مواد اولیه غذایی، تصفیه آب، صنایع دارویی، آبکاری، کشاورزی و… فعالیت خود را به بهترین شکل ادامه دهیم. حضور در این صنایع در طی سال ها کار و مطالعه صورت گرفته است. شناخت مشتریان و تامین نیاز آن ها یکی از دغدغه های مهم ما به حساب می آید که این کار را با مطالعه ی بازار جهانی و مقایسه ی آن با بازار داخلی به طور مداوم انجام پذیرفته است. با وجود تحریم های شدیدی که علیه ایران در سال های اخیر اعمال شده است فعالیت ما و همکاری با کشور های متعدد برای تامین مواد شیمیایی از برند های گوناگون با وجود سختی های فراوان همچنان ادامه دارد.

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

برای تامین مواد شیمیایی مورد نیازتان در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تنها لازم است تا با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید:

021-77641136

021-77677591

021-77677382

021-77677459

ایمیل:

info@mbkchemcial.com

دفتر تهران :

خیابان شریعتی، خیابان ملک