851d9cbaf45c4646c83abf2d907e3ae7

یک دسته از اموالسی فایر ها هستند که در صنایع غذایی و آرایشی مورد استفاده قرار می گیرند. که عمومآ در صنایع آرایشی برای محلول کردن اسانس ها مورد استفاده قرار می گیرد. توئین 60 یک نوع امولسی فایر است که در بعضی از صنایع دارویی و آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد و حل کننده رنگ، عطر و اسانس در صنایع آرایشی می باشد . این ماده به عنوان امولسی فایر برای حل کردن روغن های ضروری در آب استفاده می شود. این ماده یک امولسی فایر خوب روغن در آب است. پلی اکسی اتیلن سورفکتانتها محدوده وسیعی از شوینده های آنیونی را تشکیل می دهد که شامل الکیل فنول های اتوکسیله، فتی الکل های اتوکسیله، فتی استرهای اتوکسیله و دی گلیسیریدهای اتوکسید می باشد.

این مواد خصوصیات قوی پاک کنندگی از خود نشان می دهند. به علت خاصیت کف کنندگی کم آن ها، استفاده از آن ها به حل کردن اسانس ها و عطرها در شوینده ها محدود شده است. این شوینده ها به علت اینکه چشم را نمی سوزانند به طور وسیعی در شامپو بچه مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید توئین 60:

موسسه مبتکران شیمی مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد و شما را در زمینه خرید توئین 60 مورد نظرتان یاری نماید

اطلاعات محصول

کشور تولید کننده: هند / چین

بسته بندی: بشکه 200 کیلویی

درصد خلوص: 99.6% 

آنالیز محصول  

 

فروش توئین 60:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش توئین 60 را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای آگاهی از آخرین قیمت توئین 60 با شماره های موجود در بخش تماس با ما سایت تماس بگیرید.

قیمت توئین 60 :

موسسه مبتکران شیمی فعال در تامین مواد شیمیایی و ارائه کننده با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت توئین 60 به مشتریان خود عرضه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *