خرید تری کلرو اتیلن

خرید تری کلرواتیلن: این ماده حلالی مهم است که نقش ضد عفونی کننده دارد و به عنوان ماده ی بیهوشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای فروش و خرید تری کلرو اتیلن و همچنین جهت ثبت سفارش کالا های مورد نیازتان با مشاوران ما در موسسه مبتکران شیمی در ارتباط باشید. در این متن با عوارض، کاربرد، ایمنی و msds این محصول بیشتر آشنا خواهید شد.

فروش تری کلرو اتیلن :

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور، طیف گسترده ای از مواد شیمیایی صنعتی را از برند های معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

خرید تری کلرو اتیلن :

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در ارتباط باشید.

 تلفن تماس:

021-77657131

021-77641136

021-77649244

021-77641217

.

کشور تولید کننده: آساهی ژاپن

خرید مواد شیمیایی بسته بندی: بشکه 300 کیلویی

خرید مواد شیمیایی درصد خلوص: 99%

قیمت تری کلرو اتیلن :

 برای آگاهی از قیمت با کارشناسان فروش ما در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ در ارتباط باشید:
     09198991006
                09198991007
                09198991008

ارتباط با کارشناس فنی: با تلگرام mbkchem@ درارتباط باشید. 

 

خواص و ویژگی ها

این ترکیب که به TCE معروف است یک ترکیب شیمیایی به فرمول C2HCl3 است که عموما به عنوان یک حلال صنعتی کاربرد دارد. این ماده در ظاهر یک مایع بی‌رنگ، غیر قابل اشتعال، و معطر است. امروزه حلالهای آلی به مقدار زیاد در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند و روز به روز هم استفاده از آنها رو به افزایش است.

تری کلرو اتیلن چیست

تری کلرواتن که غالبا تری کلرواتیلن نامیده می‌شود، یک اتیلن استخلافی است که در آن ، سه هیدروژن اتیلن با سه اتم کلر جانشین شده است. این حلال مایعی روغنی و بی‌رنگ است که برای مواد آلی تقریبا انحلال ناپذیر در آب ، حلال مناسبی می‌باشد.

خصوصیات فیزیکی :

این ماده نسبتا غیر فرار است و در هوای گرم هم به حالت مایع باقی می‌ماند. فشار بخار آن برابر با 0.08atm  است و این نشان می‌دهد که این ماده تا حدودی تبخیر می‌شود. چگالی آن 1.47gr/ml و سنگین‌تر از آب است.

ترکیب فوق با آب ، یک سیستم دو فازی تشکیل می‌دهد که آب به علت سبک بودن در لایه بالایی قرار می‌گیرد. چگالی بالای آن ناشی از اتمهای کلر می‌باشد. زیرا هیدروکربنهای غیر استخلافی از آب سبکتر هستند.

انحلال پذیری ترکیبات آلی در آب با افزایش تعداد اتمهای کربن کاهش می‌یابد. انحلال پذیری همچنین با افزایش نسبت کلر به هیدروژن کاهش می‌یابد. ترکیب فوق مولکولی کوچک است و با وجود بالا بودن نسبت Cl/H ، انحلال پذیری متوسطی در آب دارد. 1/1 گرم آن در یک لیتر آب حل می‌شود. این ماده در بسیاری از مایعات آلی حل می‌شود.

خصوصیات فیزیکی تری کلرو اتیلن

به آسانی در درون ذره‌های آلی معلق موجود در آب یا رسوبات جذب می‌شود. اما برعکس بسیاری از هیدروکربنهای کلردار در بافت گیاهی یا جانوری به مقدار زیاد تجمع نمی‌یابد. بیشترین کاربرد (TCE) به عنوان یک حلال صنعتی برای زدودن گریس از سطح فلزات می‌باشد. برای تمیز سازی فلز آهن اغلب از این ماده و یا سایر حلال های کلر دار استفاده می نمایند. باید توجه نمود که عملیات کاهش با کمک این ماده نباید بر روی پارچه ، لاستیک یا سایر مواد غیر فلزی انجام شود ، مگر اینکه شخص اطمینان داشته باشد که هیچ آسیبی به سطح وارد نمی شود.

خرید تری کلرو اتیلن با ارزان ترین قیمت و کیفیت را به ما بسپارید

کاربرد ها

این ماده کاربرد های زیادی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم

  • به عنوان حلال خانگی و حلال خشکشویی تجارتی
  • استخراج سازنده‌ها از مواد غذایی ‌استخراج کافئین از قهوه
  • پاک کننده رنگ
  • ضدعفونی کننده
  • به عنوان عامل بیهوش کننده
  • این ماده در پاک کننده ها و مواد شوینده حلال ، چسب ها ، روان کننده ها نیز استفاده می شود

عوارض و msds :

محصول فوق قابل اشتعال نیست ، اما حرارت دادن آن می تواند باعث تجزیه این حلال و تولید گازهای مضر اسیدی شود

این ماده به هنگام استفاده در اثر تبخیر یا ریخته شدن و نشت کردن در محیط زیست پراکنده شده ، در منابع آب راه پیدا می‌کند. TCE در حدود یک سوم منابع آبهای زیرزمینی در ایالات متحده یافت می‌شود و متداول ترین ماده شیمیایی شناسایی شده در محل تخلیه مواد سمی است.

عوارض و msds تری کلرواتیلن

در نزدیکترین محلها غلظت این ماده در آب چاه گاهی از 10μgr/lit بیشتر است. سطح این ماده در آبهای سطحی کمتر از مقدار آن در آبهای زیرزمینی است، زیرا TCE ، می‌تواند از آبهای سطحی تبخیر شده و در هوا پخش شود.11 استفاده از TCE در صنایع غذایی و دارویی به دلیل سمی بودن آن از دهه‌ی 70 میلادی در بسیاری کشورها ممنوع شده است. 

موسسه ی مبتکران شیمی

2 نظر برای «خرید تری کلرو اتیلن»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *