بوتیل گلیکول
بوتیل گلایکولReviewed by Roka on Oct 2Rating:

 کشور تولید کننده: کره جنوبی/ آفریقای جنوبی

 بسته بندی: بشکه 180 کیلویی کره جنوبی و 185 کیلویی آفریقای جنوبی

 درصد خلوص: 99%

$ قیمت بوتیل گلایکول : برای آگاهی از قیمت با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
      
09198991006

             09198991007
             09198991008

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

 ویژگی های بوتیل گلایکول:

 نام های دیگر بوتیل گلایکول:   Eth­y­lene gly­col mono-n-butyl ether,   2-Butoxyethanol

فرمول شیمیایی : C6H14O2

وزن مولکولی : 118/2g/mol

نقطه جوش :  170/7 درجه سلسیوس

 نقطه ذوب : 77- درجه سلسیوس

این محصول، ماده ای بیرنگ وخنثی، کمی جاذب رطوبت، قابل اختلاط با آب،کتون ها، الکل ها، اترها ، پارافین ها و هیدروکربن های آروماتیک در دمای اتاق استو می­ باشد و در حضور اکسیژن جو این ماده مثل سایر اترها پروکساید ایجاد می­کند.

 کاربردهای بوتیل گلایکول

این ماده به دلیل داشتن رقت بالاو حلالیت زیاد و میزان تبخیر کم با استون، بنزن و کربن تتراکلراید، اتیل اتر و آب مخلوط می­شود.
به علت داشتن ویژگی های ذکر شده به عنوان حلال در تولید و فرمولاسیون لعاب ها، لاک ها،جوهر ها و جلای ناخن به میزان زیاد کاربرد دارد.

در صنعت ساخت روکش به علت تبخیر کم، این ماده موجب می­شود زمان خشک شد ن پوشش ها افزایش یابد و در عین حال مقدار نرمی آنها افزایش یابد. هم چنین به طور ویژه برای خشک کردن قلموهای رنگ نیترات سلولز و ملات های کلره یا اترهای سلولز توصیه می­شود چون وقتی برای خشک کردن پوشش ها مورد استفاده قرار گیرد به آرامی آنها را نرم می­کند. بوتیل گلایکول پیش ساز تولید بوتیل گلایکول استات به عنوان یک حلال بسیار  مطلوب نیز می­باشد.سایر کاربرد های این ماده عبارتند از حلال جوهر رنگ در صنایع چرم، پاک کننده سطوح و پیش ساز تولید پلاستیک در طی واکنش با فتالیک انیدرید.

مصارف و کاربرد های بوتیل گلایکول

 

قیمت بوتیل گلایکول :

موسسه مبتکران شیمی فعال در تامین مواد شیمیایی و ارائه کننده با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت بوتیل گلایکول به مشتریان خود عرضه میکند.

خرید بوتیل گلایکول

موسسه مبتکران شیمی مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد و شما را در زمینه خرید بوتیل گلایکول مورد نظرتان یاری نماید

فروش بوتیل گلایکول:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش بوتیل گلایکول  را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای آگاهی از آخرین قیمت بوتیل گلایکول با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

021-77641136

021-77649244                               

021-77641217

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *