کشور تولید کننده: ایران

  بسته بندی: بشکه 230 کیلویی

  درصد خلوص: 99% و محلول در آب

$ قیمت بتائین: برای آگاهی از قیمت با کارشناسان فروش ما در تلگرام  mbkchemical@ و واتس آپ درارتباط باشید:

          09198991006
                  09198991007
                   09198991008
                 
 

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید.

 

آنالیز نمونه محصول

………………………..بتائین

 

 خواص بتائین: 

این ماده که در منابع با نامهای دیگری چون تری متیل گلیسین و تی ام جی شناخته شده است در چغندر، اسفناج و غلات سبوس دار یافت می شود.

کوکامیدو پروپیل بتائین ترکیبی است از روغن نارگیل ، الکل و بتائین (در این ترکیب به جای الکل، از آب هم استفاده می شود ).

به عنوان عامل سختی گیرآب برای بهبود کف کنندگی مواد شوینده بکار می رود. این نوع نمک از اسیدهای چرب روغن نارگیل استخراج می شود. بتائین معمولا در چغندر و سایر سبزیجات یافت می شود. این ماده به عنوان قوام آور ، افزایش دهنده کف و نرم کننده و نیز برای امولسیونه کردن استفاده می شود. روغن نارگیل چربی اشباع شده و به حالت نیمه جامد است که از مغز نارگیل استخراح می شود . الکل از تخمیر نشاسته ، قند و یا هر کربو هیدرات دیگر تشکیل می شود .

الکل برای حل کردن یک یا چندین ماده استفاده می شود. استفاده از کوکامیدو پروپیل به علت دارا بودن خواص پاک کنندگی ، قوام دهندگی، و کف کنندگی ، در شامپوها و نرم کننده ها رایج است.

حلالیت : یک گرم از این ماده می تواند در 0.63 گرم آب، 1.8 گرم متانول و 11.5 گرم اتانول حل شود. به مقدار کمی در اتانول قابل حل است. 

  

قیمت بتائین :

موسسه مبتکران شیمی فعال در تامین مواد شیمیایی و ارائه کننده با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت بتائین به مشتریان خود عرضه میکند.

خرید بتائین:

موسسه مبتکران شیمی مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد و شما را در زمینه خرید بتائین مورد نظرتان یاری نماید

فروش بتائین:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش بتائین  را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای آگاهی از آخرین قیمت بتائین با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

021-77641136

021-77649244                               

021-77641217

  مقاله های مرتبط:   

     عوامل تثبیت کننده کف (foam boosting agetn)  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *