اتانول آمینReviewed by Roka on Oct 2Rating:

  کشور تولید کننده: ایران- پتروشیمی شازند

  بسته بندی: بشکه 230 کیلویی

  درصد خلوص: 98/5%

$ قیمت اتانول آمین : برای آگاهی از قیمت با کارشناسان  فروش ما  در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ درارتباط باشید:
      
09198991006
             09198991007
             09198991008

 ارتباط با مسئول فنی:  با تلگرام   mbkchem@  درارتباط باشید. 

 خواص اتانول آمین

فرمول شیمیایی : C2H7NO

جرم مولی : 61.08g/mol 

شکل ظاهری اتانول آمین: مایع ویسکوز با بوی آمونیاک

 تولید اتانول آمین 

خانواده اتانول آمین ها شامل مونواتانول آمین، دی اتانول آمین و تری اتانول آمین است که بسیار کاربرد دارند. این مواد شیمیایی ویژگی های الکل ها و آمین ها را با هم دارند به همین دلیل ظرفیت انجام واکنش شیمیایی با هر دو گروه را دارند.

به عنوان یک آمین آلکیل های واسطه هستند و برای تشکیل نمک ها و صابون ها با اسید ها وارد واکنش می­شوند و به عنوان یک الکل ،آبدوست هستند و میتوانند استریزه شوند.

به طور کلی اتانول آمین ها در فرآیند شیرین کردن گاز، به عنوان روان کننده و شوینده، همچنین در صنایع دارویی و کشاورزی مورد استفاده قرار می­گیرد.بیشترین مصارف اتانول آمین ها استفاده از آنها در تولید امولسیفایر ،شوینده ها، صنعت نساجی ،تولید سیمان و شیرین سازی گاز است. اتانل آمین‌ها دربردارنده‌ی یک گروه از آمینو الکل‌ها می‌باشند. همچنین یک دسته ازآنتی هیستامینها اتانول آمین شناخته می‌شوند که از آن جمله می‌توان به کربینوکسامین، کلماستین، دیمن هیدرینات، دی‌فنیل هیدرامین و دوکسیل‌آمین اشاره کرد. مونو اتانول آمین در اتیل اتانول ، متانول ،استون و گلیسیرین حل می شود. در بنزن و اتر حدودی حل می شود و در هپتان ها و سایر آلکالین ها به مقدار کم و ناچیز حل می شود. اتانول آمین مس و سایر آلیازهای فلز مانند روی ،آلومینیوم ، آهن را دچار خوردگی می کند. 

تولید اتانول آمین ها 

ترکیب  اتیلن اکساید و آمونیاک طبق  واکنش زیرمنجر به تولید مونو اتانول آمین می­گردد:

C2H4O + NH3 → H2NCH2CH2OH

دی اتانول آمین و تری اتانول آمین نیز طی واکنش های زیر حاصل می­شوند:

C2H4O + H2NCH2CH2OH → HN(CH2CH2OH)2

C2H4O + HN(CH2CH2OH)2 → N(CH2CH2OH)3

 کاربرد اتانول آمین:

اتانول آمین با نام مونو اتانول آمین (MEA) شناخته می شود تا از دی اتانول آمین (DEA) وتری اتانول آمین (TEA) شناخته شود. اتانول آمین به عنوان ماده اولیه در تولید شوینده ها، امولسیون کننده ها وسایل آرایشی بهداشتی، ضد خوردگی استفاده می شود.

قیمت اتانول آمین :

موسسه مبتکران شیمی فعال در تامین مواد شیمیایی و ارائه کننده با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت اتانول آمین به مشتریان خود عرضه میکند.

خرید اتانول آمین:

موسسه مبتکران شیمی مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد و شما را در زمینه خرید اتانول آمین مورد نظرتان یاری نماید

فروش اتانول آمین:

موسسه مبتکران شیمی فعال در زمینه فروش اتانول آمین  را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان ارائه می کند برای آگاهی از آخرین قیمت اتانول آمین با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

021-77641136

021-77649244                               

021-77641217

 مقاله های مرتبط:

چگونه اتانول آمین ها را از یکدیگر تشخیص بدهیم؟

کامل ترین کاربرد های مونو اتانول آمین

ن:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *