اتانول آمین

فروش اتانول آمین و یا خرید اتانول آمین . جهت اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش با مشاوران ما در موسسه مبتکران شیمی در ارتباط باشید.

خرید اتانول آمین :

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

فروش اتانول آمین :

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 تلفن تماس:

021-77657131

021-77641136

021-77649244

021-77641217

.

کشور تولید کننده: ایران – پتروشیمی شازند

خرید مواد شیمیایی بسته بندی: بشکه 230 کیلویی

خرید مواد شیمیایی درصد خلوص : 98.5%

قیمت اتانول آمین :

 برای آگاهی از قیمت با کارشناسان فروش ما در تلگرام mbkchemical@ و واتس اپ در ارتباط باشید:
     
09198991006

           09198991007
           09198991008

ارتباط با مسئول فنی: با تلگرام mbkchem@ درارتباط باشید. 

برگه آنالیز نمونه Ethanolamine

………..اتانول آمین

اتانول آمین چیست ؟

فرمول شیمیایی : C2H7NO

جرم مولی : 61.08g/mol 

شکل ظاهری: مایع ویسکوز با بوی آمونیاک

 تولید اتانول آمین 

خانواده Ethanolamine ها شامل، مونو اتانول آمین , دی اتانول آمین و تری اتانول آمین است که بسیار کاربرد دارند. این مواد شیمیایی ویژگی های الکل ها و آمین ها را با هم دارند به همین دلیل ظرفیت انجام واکنش شیمیایی با هر دو گروه را دارند.

به عنوان یک آمین آلکیل های واسطه هستند و برای تشکیل نمک ها و صابون ها با اسید ها وارد واکنش می­شوند و به عنوان یک الکل ،آبدوست هستند و میتوانند استریزه شوند.

به طور کلی Ethanolamine ها در فرآیند شیرین کردن گاز، به عنوان روان کننده و شوینده، همچنین در صنایع دارویی و کشاورزی مورد استفاده قرار می­گیرد.بیشترین مصارف Ethanolamine ها استفاده از آنها در تولید امولسیفایر ،شوینده ها، صنعت نساجی ،تولید سیمان و شیرین سازی گاز است. اتانل آمین‌ها دربردارنده‌ی یک گروه از آمینو الکل‌ها می‌باشند. همچنین یک دسته ازآنتی هیستامینها Ethanolamine شناخته می‌شوند که از آن جمله می‌توان به کربینوکسامین، کلماستین، دیمن هیدرینات، دی‌فنیل هیدرامین و دوکسیل‌آمین اشاره کرد. مونو Ethanolamine در اتیل اتانول ، متانول ،استون و گلیسیرین حل می شود. در بنزن و اتر حدودی حل می شود و در هپتان ها و سایر آلکالین ها به مقدار کم و ناچیز حل می شود. Ethanolamine مس و سایر آلیازهای فلز مانند روی ، آلومینیوم ، آهن را دچار خوردگی می کند. 

ترکیب  اتیلن اکساید و آمونیاک طبق  واکنش زیرمنجر به تولید MEA می­گردد:

C2H4O + NH3 → H2NCH2CH2OH

DEA و TEA نیز طی واکنش های زیر حاصل می­شوند:

C2H4O + H2NCH2CH2OH → HN(CH2CH2OH)2

C2H4O + HN(CH2CH2OH)2 → N(CH2CH2OH)3

 کاربرد اتانول آمین:

اتانول آمین با نام (MEA) شناخته می شود تا از (DEA) و (TEA) شناخته شود. اتانول آمین به عنوان ماده اولیه در تولید شوینده ها، امولسیون کننده ها وسایل آرایشی بهداشتی، ضد خوردگی استفاده می شود.

 مقاله های مرتبط:

چگونه Ethanolamine ها را از یکدیگر تشخیص بدهیم؟

فروش و خرید تری اتانول آمین

0/5 (0 Reviews)

3 نظر برای «اتانول آمین | قیمت خرید فروش اتانول آمین»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *